Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyi kcal sok, ha szálkásítok?

Ennyi kcal sok, ha szálkásítok?

Figyelt kérdés
85kg vagyok és elkezdtem szálkásítani. ma 2300 kcalt ettem meg, de csak súlyzós edzést végeztem, nem csináltam aerobot se kardiót.Így sok a 2300 kcal?

2016. júl. 21. 19:36
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Nem lehet tudni, mert mindenkinek más az energiaigénye. Majd meglátod: ha nem fogysz vele, akkor lejjebb veszed. Ilyen egyszerű. Amúgy meg nem számít 1 nap és eleve az a jó ha hintáztatod a ch-t, tehát nem minden nap kell ugyanannyit enni.
2016. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Magasság? Kor? Nem?


freedieting.com-on ki tudod számolni, hogy mennyi a napi alap kalóriaigényed, és azt is, hogy zsírvesztéshez (azaz szálkásításhoz) mennyi.


Szálkásításnál azt sem mindegy, hogy ez a 2300 kcal miből volt. A fehérje legyen többségben, a szénhidrát viszonylag alacsonyan, a maradék kalória mehet zsírból akár. A lényeg, hogy a szénhidrát ne legyen több a fehérjénél.

2016. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!