Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan állíthatnék össze egy...

Hogyan állíthatnék össze egy étrendet?

Figyelt kérdés
Tömegelős étrend, viszonylag tisztán. Nos 1 napra összeraktam a makróknak megfelelően de nem tudnám mindennap azt enni. Rizs csirke kombó főleg. Nem tudom hogyan tehetném változatossá. Nem kérem hogy írjon itt nekem bárki is étrendet, nem várok sült galambot a számba, csupán segítséget kérek hogy honnan nézhetnék mintát étrendből vagy bármi mással tudnátok-e segíteni.
2016. júl. 22. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem kell mindig pont ugyanazt enni. Például a rizs helyettesíthető bulgurral, kölessel, hajdinával stb. Csirkén kívül, (főleg tömegeléskor) lehet enni marhát, de ott van még például a pulyka, különböző halfélék. A tojás is jó fehérjeforrás. :) A zöldségekkel is lehet variálni, például egyik nap főzve, másik nap nyersen. Egyszer brokkolit, másszor pl. karfiolt, zöldbabot, paradicsomot, sárgarépát, spenótot (stb.) illesztesz bele az étrendbe. :)
2016. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehetsz még fehérjeforrásnak lencsét, babot, túrót is.
2016. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rizs helyett gondolkodj bármilyen más ch forrásban (leggyakoribb a zab, teljes kiőrlésű kenyerek), csirkemell helyett meg mehet bármilyen soványhús, zsírszegénytúró, tojás meg egyebek. Lehet zsírosabb húsokat is enni, úgy is kell egy bizonyos mennyiségű zsír napi szinte, azt másból meg annyival kevesebbet viszel majd be.
2016. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
meg persze növényekből is vihetsz be fehérjét is
2016. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!