Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnék össze egy...

Hogyan állíthatnék össze egy egészséges étrendet? Milyen bevált ételeket recepteket ajánlanátok? (bővebben lent) 19L

Figyelt kérdés

Ha valaki segítene összeállítani egy heti étrendet annak nagyon örülnék, de akár egy egy bevált étel és receptje is nagy segítség lenne.

Életmódot szeretnék változtatni, és kicsit formába hozni magam. Mindig ha elmegyek egy nagyobb üzletbe bevásárolni eltűnődök azon, hogy mennyivel egészségesebben kéne élnem, holott nem eszem műkajákat meg gyors étteremben, de sokkal több zöldség és gyümölcs kéne az étrendembe vinni és kevesebb szénhidrát.


Próbáltam már a kalóriaszámlálást és a szerint étkezni de nem tudom sokáig úgy csinálni ha nem ismerek recepteket és ételeket amiket nyugodt szívvel ehetek és váltogathatok. Mert natúr csirkemellen meg salátán nem lehet hónapokig élni.


A másik gond, hogy érettségi előtt van még pár hónapom, szóval az iskolába sem tudom, hogy milyen ételt vihetnék magamnak. Pl abonettel nem tudok 7-8 órán át odafigyelni.


Segítene ebben nekem valaki?


2015. febr. 7. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Suliba tudsz vinni teljes kiőrlésű zsömlében főtt tojás szeleteket, light sajtot, natúr húst és benne uborkát/paprikát/retket.

Vihetsz még almát, banánt, joghurtot, salátát főtt/natúr szelettel, diák csemegét stb.


Otthon zöldség levesek, húsos levesek tészta nélkül. Rakott/töltött zöldségek, lecsó, lecsós szelet rizzsel, lecsós máj rizzsel, májas vafy pulyka rizottó, spenót, sóska, lencse, sárgaborsó főzelék natúr szelettel stb, rengeteg étel van.


Reggelire jó még a zabkása vagy kaszinó tojás/körözöttes sajt vagy sonka tekercs, kocsonya is.


Vacsorára sovány túró.

2015. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!