Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sotret szedése mellett kondi?

Sotret szedése mellett kondi?

Figyelt kérdés
Szóval eldurvult a helyzet a pattanásokkal.A bőrgyógyász felírta ezt a gyógyszert nekem.Régebben már szedtem,akkor nagyon vérzett tőle az orrom sokszor,de akkor még nem kondiztam.Szóval arra lennék kíváncsi,hogy valamit befolyásolhat-e az edzésben illetve az izomfejlődésben?

2016. júl. 22. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd abba annak a sz*rnak a szedését. Csak kiszárítja a bőröd. Amint abbahagyod a szedését ismét előjönnek a pattanások. Magát a pattanás okát nem szünteti meg, ráadásul rohadtul káros.
2016. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja tudom.De nekem tényleg csak ez tud segíteni.Rengeteg mindent kipróbáltam már és egyre csak eldurvult a helyzet.Szóval még mindig kíváncsi vagyok arra,hogy gátolja-e az izomfejlődést.
2016. júl. 22. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy nem jó semmire. Nekem nagyon sok pattanáson volt és ezt kellett szednem 10-11 hónapig és teljesen elmúltak a pattanásaim. Ennek már 3 éve és azóta sem nőtt egy pattanás sem :) Mellette kondiztam, nem lett bajom. Kicsit fájt tőle a gerincem, így hiperhajlítást nem végeztem, de amint abbahagytam a kúrát már nem fájt semmim.
2016. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En nyolc éve szedtem azóta is gyönyörű abőröm. Semmim nem fájt száradt a szám persze meg az orrom de azt lehet kezelni.napi több órát sportoltam mellette semmi bajom nem lett tőle. En ajánlom mindenkinek, velem csodát tett pedig sok mindent próbáltam előtte. És mondom, ennek mar 8 éve
2019. dec. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!