Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 175 cm 90 kg vagyok. Egy...

175 cm 90 kg vagyok. Egy ilyen diéta jó lehet heti 3-4 alkalmas súlyzós edzés mellett?

Figyelt kérdés
90*2g feherje , 90*2-2,5g ch, 90*0,5g zsír. 150 g zab, 200 g barnarízs , 50 g kesudió, 3 adag fehérje turmix, 350 g csirke mell+oliva olaj a sütéshez , 5 db tojás +BCAA kiegészítő? Ezeket feloszztanám napi 3-4 étkezésre.1 hét után pedig a csirkét váltaná Lazac vagy sügér mondjuk. Vagy zab helyett inkább csak rízs vagy mit mondanátok ?Előre is köszi a válaszokat.

2016. ápr. 30. 15:48
 1/8 crudy ***** válasza:
Ez így nagyon rendben van. Ebbe nem lehet bele kötni.
2016. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fincsi :D
2016. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé jól néz ki,csak gondolom nem 90 kiló tömör izom vagy,hanem van ott zsír is.Ezért én zsírmentes tömegre számolnám az alapot nem 90 kilóra.A másik,hogy az olivát nem szokás hőkezelni.De látom nem mai a kérdés,hogy alakult a dolog?
2016. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem 90 kg tomor izom. Sőt tulsulyos vagyok . De egyebkent azota is probalok szigoru lenni magammal. 4kg lement szóval van némi eredmenye es mindez ero veszteseg nelkul . Nekem bevalt az olival olaj hőkezelése nem okoz gondot csak picit szaraz tole a csirke pl. De a pulykanal es a halaknal nem okoz gondot . Persze vannak olyan napok amikor muszaj bunozni mer megsetudnam oldani a rendes kajat . De ez nem okoz gondot a lelkiismeretnek hisz nagyreszben betartom azota is . Most megalltam 86 kg multhet ota nincs nagyon valtozas. Lehet lejjeb viszem a szenhidrat mennyiseget es megnezem ugy a valtozast.
2016. máj. 29. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hét alatt 4 kiló az tökéletes még sok is.Az oliva olaj meg nem az elkészítésben okoz problémát:D Hőkezelés hatására ugyanolyan transzzsír lesz mint a napraforgó olaj és elveszíti minden jótékony hatását.Ezért nem szokás hőkezelni.Kevés kókuszzsír a jó ha sütsz.
2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát minden diétás kókusz ysíron süt ? Én nem tudtam megmondom őszintén hogy az olivaolaj hőkezelése után elveszti a jóságát. Egyébként szálkásódtam is elkezdtem BCAA xpress és L-glutamin kombót szedni elég hasznos Tápkiegészítőnek tűnik.Ti meddig bírtátok betartani a diétát mer én kezdek meghülyülni leginkább kenyérre fáj a fogam pl. Még jó hogy az édesség vágyaimat kitölti a turmix és az almás BCAA.
2016. jún. 1. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy kérdés hogy tudom kiszámolni a zsírmentes tömegemet ?
2016. jún. 1. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mérsz vagy méretsz egy testzsírszázalékot,ami mondjuk 25% és ott lesz a papíron vagy a gépen,hogy a zsírmentes tömeged 70-75 kiló és erre érdemes kiszámolni a kaját.A kókuszzsír meg inkább élettanilag előnyös az egészség szempontjából nem pedig csak diétában mert kalóriában attól még erős marad.Egyébként diétában inkább a párolás,grillezés megy mert nem kell hozzájuk zsiradék.
2016. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!