Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok bulizni kondi mellett?

Szoktatok bulizni kondi mellett?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy? Hetente? Havonta? Mit isztok, milyen buli? Én régen hetente is mentem, amióta edzek ez lecsökkent havi dologra, néha 1,5 havira. Egy az, hogy, mert, ha kicsit is berúgok, akkor is mocsok másnapos szoktam lenni, ezért kikerülöm, hogy ne tudjak enni másnap és tudjak regenerálódni. De, ha már megyek is, akkor sem iszok annyit, mint régen, mert már tudom hol a határ. Ez általában szórakozóhelyeken van, diszkókban, de néha hívnak Pubszerű helyekre is.

Szóval?


2016. ápr. 2. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoktam. Ha megyek 1-2 pohár fröccsöt iszok valami jobb roséból.
2016. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.Nem vagyok oda a bulizásért,az alkohol ízét meg nem szeretem.
2016. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát.. Nem is az ízéért isszák haverom. :D
2016. ápr. 2. 22:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Régebben többször jártam de most hogy rendbe raktam a kajat és elhivatottabban csinalom, mar nem kivanom a bulizast. Elmennek delutan 6 kor és hajnali 3 kor érnek haza részegen kozbe nem ennek semmi értelmeset, másnap alig bírnék enni és délig aludnék, kinek lenne az jó. Ez csak az en történetem es véleményem mindenki maga dönti es választja meg mit csinal
2016. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyan ez volt, csak én 9-kor kezdtem inni és 4-kor értem haza, nem józanon.
2016. ápr. 2. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
En jarok. Van, hogy gyakrabban van, hogy 1-2 honap is eltelik buli nelkul. Kocsival jarok, ugyhogy egy korty se megy le. Dietaba meg jo is heti +1 aerob mozgas.
2016. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is járok, havonta 2-3-szor, pont tegnap is voltam.

Száraz vörösbort és rozét ittam 2-2 decit.


Régebben aszkétaként éltem, mindent a testépítésnek rendeltem alá és a végén teljesen antiszociális lettem, mert nem jártam sehová.

A poén az, hogy most sem nézek ki rosszabbul, de már újra van társasági életem.


Nem ez ez a havi 2-3 nap határozza meg a formámat, hanem a másik 27-28. :)

2016. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én anno minden hétvégén legalább 1x, de volt hogy 2x is buliztam. Mióta komolyabban foglalkozok az edzéssel, csak akkor iszom ha kifejezetten bulizni megyünk, ez kb. 2 havonta 1x fordul elő. Nyáron fesztivál szezonban nem vetem meg a napi 1,5-2 liter vodkát vagy bacardit :D de az csak egy évben 3x1 hét. Nem ebből élek, ha fesztiválon vagyok leszarom a testépítést meg az egészséges/szükséges tápanyagbevitelt.
2016. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Plusz, lehet hogy hülyén hangzik, de néha 1-1 "mocskosabb" berúgás után másnap jobb a forma mint az év nagy részében, mivel komolyan dehidratál a sok alkohol.
2016. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, legalább már látom, hogy nem kell beszűkült, hülye keretek között élni, hiába testépít az ember.. :) Jól gondoltam én.
2016. ápr. 3. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!