Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek meghízok? Mivel...

Rocker Mila kérdése:

Szerintetek meghízok? Mivel lehet leadni? Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Holnap az lbmmel fagyizni és topjoyozni megyünk, és féltem a kockahasamat, nehogy meghízzak. De nem merem megmondani az lbmnek hogy fogyózok. Vagy szrintetek elmondjam? És ne egyek fagyit? Mondjam azt hogy nem szeretem a topjoyt? Vagy a fagyit? Mert hasra hízós típus vagyok, és utána ebédelnem is kell pörköltöt, amit a szüleim csináltak, egy 1dkg zsírt tettek bele. Akkor kihagyjam a fagyit? Vagy esetleg mivel lehet leedzeni?

2016. júl. 24. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
kemény az élet
2016. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andi80018 ***** válasza:
56%
Mi a szar az az lbm? Nem lehet normálisan leírni egy szót? Amúgy meg szerintem ezt a hülye kérdést a fogyiba rakasd át, oda való.
2016. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Klanwarrior ***** válasza:

Hát basszus :)

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal :P

Egyébként: Beleszámolod a napi kalóriabeviteledbe azt az egy üveg top-joy-t meg a fagyit.

Mondjuk reggel 100g zab + fehérje helyett 50gzab+fehérjével indítasz, meg a napi rizsből elveszel még úgy 50-80g-ot és probléma megoldva. Nyilván a rendes CH-t cukorra cserélni nem működik hosszútávon, de egy napra nem lesz bajod tőle.

2016. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

LBC- Long Beach Crips

LBM-et nem tudom. :-)


Amúgy ha hasra hízó vagy, akkor már régen hájas lenne a hasad, mert nem akarlak megsérteni, de nem nagyon vágod a témát.

2016. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!