Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Flevi kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy fehérjeport akarok enni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a szüleim a gyúrást engedik, de a mikor mondtam, hogy elkezdem, akkor azt mondták, hogy jó, de ne egyek semmi port, meg ilyeneket. gondoltam, hogy megmutatom nekik ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY De hogy mondjam nekik? pl. hogy van egy videó, amit meg szeretnék mutatni, vagy először kérdezzem meg őket, és ha nem akarják engedni, akkor mutassam? Nagyon akarnék fehérjeport enni, mert a kajám ilyen átlagos, tehát nincs meg a testsúlyom kétszerese, kb. az egyharmada, vagy fele. Ez amúgy jó választás lenne? [link] Vagy ilyen kajával is lehet fejlődni, és nem kell a tápkieg.? Mert van olyan, aki nem eszik tápkieget, a kajája kb. olyan mint az enyém, és azért fejlődött rendesen (kenuzik). Légyszi komoly válaszokat, fontos lenne!

Előre is köszi!



#edzés #fehérje #kondi #tápkiegészítőm gyúrás #eredmány
2014. febr. 11. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt választanám: [link]
2014. febr. 11. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kajád legyen rendben, esetleg pluszba túró/cottage cheese/tonhal, multivitamin! Az elején amúgy is lehet fejlődni szépen, aztán meg majd ráérsz. De aműgy megmondod hogy veszel táplálékkiegészítőt és kész. Ezt úgy is embere (szülő) válogatja hogy vagy felfogja hogy mi ez és nem ellenzi vagy nem.
2014. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nagyon akarnék fehérjeport enni" meg ez milyen hozzáállás? :D (amugy is, általában isszák nem eszik). Vagy ez most ilyen vagány dolog fehérje port enni? Csak kérdezem.
2014. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kaja a fontos, nem pedig egy kieg. Vedd rá szüleidet, hogy jó kajákat főzzenek/egyetek, te pedig próbálj meg kieg nélkül tömegelni, lesz eredmény. Aztán a szüleid úgyis elkezdenek érdeklődni, hogy miért ilyen fontos a kaja, mitől nősz, úgy, mint a gomba stb. És néhány hónap múlva érteni fogják, miről van szó, és bele fognak menni.
2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sehogy. Vedd meg, csokisat, tedd bele kakaós zacskóba - ezért csokisat -, azt' jóidő.
2014. dec. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!