Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kezdjek a túl vastag...

Mit kezdjek a túl vastag (izmos) karommal és vállammal?

Figyelt kérdés

11 éves korom óta úszok hobbiszinten, nyaranta heti 9 km, és a karom+ vállam igencsak széles lett, aránytalan, amit utálok. Fogyókúrával lehet ellene tenni (amúgy nem vagyok hájas), vagy törődjek bele?

Pedig agyon tetszene a nőiesen vékony kar:(


15/L



2016. júl. 25. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék én arra a "nagyon izmos" karra..

Képet mutathatnál, mert így hihetetlen.

2016. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
körülbelül ilyen: [link]
2016. júl. 25. 23:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De a sajátodat mutasd.

Mellesleg ezen a képen amit mutattál hol izmos? Nem látok "nagy" "izmokat".

2016. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké, viszonyítás kérdése, egy testépítő kiröhögne, de nem csak bebeszélem magamnak, sokak megjegyzik hogy túl izmos a karom hozzám képest (nekem adják kinyitni a befőttesüveget xd)
2016. júl. 25. 23:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyenek, nem kell az ilyen agyhalottakkal foglalkozni, nem izmos az a kar, amit küldtél, semmi baj nincs vele. Ezeket a barmokkal meg ne foglalkozz, idióták. :)
2016. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Az idióta átlagembereknek egy 50kilós justin bieber is izmos..
2016. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Írta, hogy aránytalan, az végülis lehetséges. Nos, kérdező, örülj, hogy izmos a karod és a vállad, s eddz a többi izmodra is, hogy arányos legyél :)


A linkelt képen kifejezetten izomszegény a csaj, a karja egy kis spagetti, hol látsz te itt izmos vállat? Akármilyen szemmel nézem. Széles a válla a csípőjéhez képest, az igaz, de ez inkább csontváz kérdése.

2016. júl. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Semmi izmosság nincs a linkelt képen és te sem vagy az ezek szerint. Ennyi.
2016. júl. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cortez70 ***** válasza:
100%

Így néz ki egy izmos nő. itt már van kar és vállizom is.

[link]

2016. júl. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek a sportos, kidolgozott hátú és vállú lányok. Szerintem légy büszke arra, amit elértél! Szerintem sokkal jobban érzed magad a bőrödben, hogy intenzíven sportolsz. Izmos vállakkal is nagyon jó alakod lehet, sőt könnyebb formálni az izmot, mint a semmit.

Pl Ő nagyon bejön nekem: [link]

Ha ilyen alakdod van, semmi gond! Szívesen megnézünk Rólad képet (arc nélkül, ha akarod).

2016. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!