Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a karommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

18 éves srác vagyok vékony testalkatú,vékony csontozatú. Mellre bejött az az edzés,hogy 4x8-azok,mert ha pl felviszem 6x8-ra akkor már nem a mellem dolgozik fekvenyomásban,hanem a vállam,deltám,tricepszem..

Nah ez így szépen ment is,olyan lapos volt a mellkasom kb mint egy 13 éves fiúnak. Kezd alakulni a mellem,de a karom nagyon csúnya,vékony.. Arra milyen edzéstervet ajánlanátok? Minden más testrészem alakul,combom,hassam,hátam,csak a karom nem.



2015. júl. 30. 16:00
 1/8 anonim válasza:
Húzózkodást, különböző súlyzózásokat, fekvőtámaszt
2015. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom énis,azért kérem a Ti véleményeteket mert amit én összeraktam edzést:kétkezes bicepsz 4x8,egykezes 4x8,kalapács bicepsz 4x8-az lósz@rt nem ért,nem fejlődik tőle.
2015. júl. 30. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szűk húzódzkodást, egykezessel beforgatós bicepszet, kalapács bicepszet. Húzódzkodásból juss el 3x10-ig először, mellé mehet a bicepsz. Először húzódzkodj és utána menjen egy bicepszgyakorlat.
2015. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tricepszre meg tolódzkodást ajánlok és csigás letolást.
2015. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Karra nagyobb volumen kell, kalapács bicepsznél 10 ism, többi bicepsz gyakorlatnál 15 ism, tricepsz gyakorlatoknál 15 ismétlés alá ne menj.
2015. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg kell erosodnod a nyomó és húzó gyakrolatokban.

Igazábol nem kell a csodára várnod.

Csinálj 4x8-at egy bicepsz és egy tricepsz gyakorlatból minden másnap és erosodj meg bennuk

2015. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 gyakorlat menjen (változtassad mindig.) én ma mell/bicepszet csináltam. Szeretem ezt a 2-t összerakni.

Leírom a mai edzéstervet:


Fekvenyomás 16-12-10-8-8 ismétlés

Gépen összenyomás, vagy kitolás (pontos nevét nem tudom) 12-10-10-8 ismétlés

45fokos padon fekvenyomás 12-10-10-8 ismètlés

Tàrogatás 45fokos padon 12-10-8


Scottpadon faranciarudas bicepsz 14-10-10-8 ismétlés

Kalapácsruddal bicepsz 10-10-10-8

Összehúzás csigáknál 12-10-8-8

És a végén 2 sorozat húzódzkodás bicepszfogással bukásig.


Szerintem elég szépen fejlődik így a karom. Tricepszre is 2 szuperszettet szoktam és úgyis bedurran. Nagyobb ismètlés kell a karnak én azt tapasztaltam. Bár a végén èn is leviszem 8-ra. De ha gondolod 2x is megedzheted a karod csak legyen távol a két edzés és ne terheld le annyira, mintha egyszer edzenéd.

2015. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megcsinaltam ezt a magas ismetleses bicepsz edzést,és tényleg sokkal jobb,legalább most érzem, hogy tegnap edzettem. Igaz a csigás gyakorlatokat nem tudtam,mert nincs itthon. Alkalra is ugyan így magas ismetlésszámmal dolgozzak?
2015. júl. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!