Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon is elvégezhető gyakorla...

Otthon is elvégezhető gyakorlatokkal mennyire lehet látványos eredmenyt elérni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 04:44
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
11%
Semennyire nem lesz látványos. Ha van elég súlyod, súlyzó és vagy 200 kilóig tárcsa, akkor nézhetsz ki valahogy. Ennyi.
2016. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
#2.Rendes vagy...lehet hosszabb idő, de ha rendszeresen tornàzik(és bevett tippeket-pl.lesétàl 2 megàllót-) megfelelően tàplàlkozik, vitaminok, sok viz!! Akkor ellehet érni a kívànt eredményt.Én is ezeket szoktam, csak én lassabban haladok.(van egy túl pörgös 2 éves kislànyom :D )
2016. júl. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a justin bibeber test a cel akkor el lehet de amugy nem
2016. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van otthon egy rudad, 200 kilònyi tárcsád, padod, erőkereted, ugyan olyat.
2016. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Otthoni edzéssel a fő problémák:


- ott alibizi el az ember leginkább

- nincs megfelelő mennyiségű és minőségű felszerelés

- nem igazán van visszajelzés (főleg amíg kezdő vagy), se tükör se edző, se semmi. Sokan marha nagy elánnal otthon tolnak valami, lihegnek, kicsit megizzadnak, az eredmény meg 0, mert valójában ahelyett, hogy szabályos gyakorlatokat csinálna csak bemelegít

2016. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!