Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek azok a gyakorlatok,...

Melyek azok a gyakorlatok, amiket hanyagolni illik?

Figyelt kérdés
A nyakból nyomás és tárogatást(?) úgy tudom, hogy hanyagolni kell, meg a felülést is. Van valami még, amit nem kellene erőltetni bármilyen okból kifolyólag?
2016. júl. 30. 13:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
nagyjából az összes gépes és izolációs gyakorlat ilyen
2016. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor lábat te csak guggolással edzed le? Meg vádlit? Ha gép szerinted hanyagolható..
2016. júl. 30. 13:37
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Igen csak azzal a hatra meg evezes meg felhuzas,fekvenyomas?alvva bico,tolodzkodas,mellrol nyomas, haspres
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha ezekkel nem tudsz fejlodni akkor nem tudsz edzeni
2016. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Tárogatni lehet. A nyakból nyomás az érdekes, mert sokak szerint jó, de mások szerint meg nem. Döntsd el, hogy neked fekszik-e. Felülést azt szerintem is hanyagold.

Vannak aki még nem bírják a különféle tricepsznyomásokat, esetleg egyenes rúddal a bicepszezést. Másnak kattog a térde, annak nem ajánlott sokat guggolni. Felhúzás is veszélyes lehet, ha nem tudod a helyes technikát. De ez begyakorolható. Még olyan is akadnak, akik nem tudnak rúddal fekvenyomni váll problémák miatt.

Ki kell tapasztalni, hogy mi a jó neked.

2016. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5. vagyok, egyesek az állig húzást sem tolerálják. Viszont ha rúddal nem jó, akkor csináld egykezesekkel és hóaljhoz húzd, ne az áll felé. Ez kevésbé természetellenes.
2016. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

srácok könyörgöm... van 30000 gyakorlat kb, mi meg csinálunk izomcsoportonként 1-2-3-at, szóval (most nem akarom össze számolni) de kb 15 gyakorlatot. most le kéne irni azt a maradék 29985 gyakorlatot amit nem csinálok? inkább azt kérdezzed, hogy mi ajánlott, mint hogy mi nem.


mell: fekvenyomás

hát: evezés felhúzás

láb: guggolás, combhajlitó gép v merevlábas

bicepsz: curl

tricepsz: tri nyujtás

csuklya: vállvonogatás

vádli: bármilyen vádligép

váll: vállból nyomás egykezessel, oldalemelés

alkar: madárfogás v kalapács

has: hasprés

2016. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Herold, én ezeket mindet csinálom, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mik a "legalja" gyakorlatok, amik sérülésveszélyesek és/vagy "feleslegesek". Ezek az alapjai az edzésemnek, amiket te leírtál, mindet használom kb.
2016. júl. 30. 14:18
 9/22 anonim ***** válasza:
minden az, ha helyesen csinálod. amit én sosem ajánlok senkinek: nyák mögé húzás, nyak mögül nyomás, gépek 90%-a, keresztcsiga (mert senki sem csinálja jól) teljes felülés, oldalra dölögetés, pullover, scott pad,
2016. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Scott padot miért nem amúgy?
2016. júl. 30. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!