Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hét kihagyás után ugyanazokk...

2 hét kihagyás után ugyanazokkal a súlyokkal próbálkozzak mint előtte?

Figyelt kérdés
2 hetet ki kellett hagynom egészségügyi okokból. A kajára figyeltem a 2 hét alatt és nem tűnik úgy mintha picit is romlott volna a forma. Holnap megyek edzeni és nem tudom hogy az eddigi súlyokkal edzek vagy vegyek visszább? Picit az is megijeszt hogy akkor hétfőn kegyetlen izomlázzal mennék munkába..
2016. júl. 30. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
te igy előre el szoktad tervezni hogy mennyivel fogsz edzeni, és ha kevés, vagy túl sok, akkor is azzal csinálod? menj le, kezdj el rávezetni meg bemelegiteni, piramisozva, és úgy is érzed...
2016. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel el van tervezve minden napom és mindig ugyanakkor edzek ezért igen. Nekiállok azzal a súllyal amivel előző edzésen és ha kevés akkor a következő sorozatnál teszek rá és megjegyzem hogy a következő edzésen már többel kezdem el ezt a gyakorlatot. Olyan meg hogy sok eddig nem igen volt.. Talán most lehet?
2016. júl. 30. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem értem, megfogod, megpróbálod, ha sok, akkor keresel kisebbet. most ezt ki kell irni kérdésnek? lehet hogy kicsit gyengültél, nem biztos, de ha igen, jövőhétre már ugyanott fogsz tartani, ahol addig.


amúgy érzés alapján és nem számok alapján kell edzeni. lehet 60 kilóval is úgy fekveonymni hogy meghalj, meg 100al is úgy, hogy semmi. a számok nem jelentenek semmit.

2016. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem, én megpróbálom és meglátom. Még roppant kezdő vagyok, de a 2 hét kihagyás után nem volt semmi gond. Bezzeg bejött egy rossz alvás vagy ettem edzés előtt, mert így jött ki és máris nem ment az, ami 2-3 nappal azelőtt...

De ha félsz, próbálhatod kisebb súllyal s ha túl könnyű, emeled. Az izomlázas dolgokhoz nem értek, nekem sosincs kegyetlen, de egészen más szinten mozgunk, ez biztos :)

2016. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!