Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy építsem a mell izmomat?

Hogy építsem a mell izmomat?

Figyelt kérdés
15/F vagyok van a hasamon is és a mellemen is fölösleg de e mellet rendesen van mell izmom is. Az lenne a kérdésem hogy elősször kardiózzak amég teljesen le nem megy minden zsír a mellemről és addig mellre ne is edzek vagy most is csináljam a gyakorlatokat mellre annak ellenére hogy van rajta zsír és nincs formája?

2016. júl. 31. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

"rendesen van mellizom is"


azért azt megnézném

2016. júl. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni normálisan akkor minek kell ideírni? :))
2016. júl. 31. 00:56
 3/7 Cortez70 ***** válasza:

Mehet egyszerre a súlyzós edzés+ aerob edzés. Ha tiszta étrendre állsz rá, akkor jön le a zsír és épül izom is egyszerre. Legalábbis eleinte.

Olyat meg tényleg ne írj, hogy rendesen van rajtad izom, mert ilyet én sem merek írni 30 év edzés után.:)

2016. júl. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 likebike ***** válasza:

Pedig Herold értelmes dolgot írt.

Ha van fölösleg a melleden,akkor mellette hogy lehet izmos is és jó formájú?Vagy lóg egy kicsit a melled vagy páncélkemény.

2016. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alatta lehet izom, ami formát ad neki, de felette zsírréteg van. Nekem is ilyen. Ha leszálkásítasz valószínű nem sok minden marad belőle. Sajnos ez van. Jobb ha elfogadod és építesz egy igazi izomtömeget.
2016. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát most akkor edzek mellre vagy próbáljam meg leadni a zsírt ami rajta van a lehető legnagyobb mértékben és csak utána?
2016. júl. 31. 16:09
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Mikor fogod megérteni, hogy kezdőknél működik a zsírleadás és az izmosodás egyszerre is.
2016. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!