Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melledzés segítség!?

Melledzés segítség!?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 8 hónapja street workoutozok,szeretem meg minden, de ilyen melegben semmi kedvem, és a barátaim is abbahagyták, tehát áttérnék a súlyzó edzésre.kb 1 hete kezdtem és van egy problémám. Egyenes pados Fekvenyomásnál nem érzem a mellem. Nagyon sok kerdést, posztot, leirast megnéztem, probálkoztam sok mindennel de nemtudtam megoldást találni. Barátom is segitett és úgy sem. Gondoltam megpróbálom az egyenespados fekvenyomást egykezes súlyzókkal. Nagyon megörültem mert amikor megcsináltam az elsöt éreztem hogy feszül a mellkasom, nade csak a jobb oldalon.. akármit próbáltam csak a jobb oldalom éreztem hogy feszül a mellizmom. Tárogatásnál úgyszintén,ezért ameddig nemtalálok valami megoldást, nemszeretném folytatni, nehogy csak ajobb mellem fejlödjön és aszimetrikus legyen.. tudnátok segíteni kérlek? :)

2016. júl. 23. 16:09
 1/5 Klanwarrior ***** válasza:
Ahogy befekszel, a lapockáidat gyűrd magad alá.Nyomás közben a vállad maradjon mozdulatlan.Használd ki a max mozgástartományt.
2016. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a teljes mozgástartományt kihasználja akkor túl sok más izom is bedolgozik.


Ha nem érzed nem feltétlen végzed rosszul.

A szériák után érintsd meg a mellizmod, ha meleg az izom akkor dolgozott a fekve nyomás alatt és nincs gond.

2016. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Klanwarrior ***** válasza:

Az előző hülyeségeket ír.

Annyiban van igaza, hogy csak a mozgás alsó 2/3-os tartományában kell nyomnod, mert a felső tartományban a tricepsz és a váll átveszi a mellizom munkáját. Nem lesz érezhetően melegebb az izom >.<"


U.I.: Mikor bannolják már ki végre ezt a hüly*gyereket? 3 napja osztja a hülyeségeit.

2016. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz meleg az izom? Akkor nem is dolgozik.

Ha dolgozik az izom akkor meleg lesz, ha nem hiszed próbálgasd!

2016. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz szűknyomással (1-2 sorozat) a sima fekvenyomás után az dob az erőn.
2016. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!