Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Glutamin segít megtartani az...

Glutamin segít megtartani az izmot? Izomvesztést megakadályozza, ha nem tudok menni edzeni betegség miatt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 11:53
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Semmit nem ér, inkább a bcaa, de az is inkább edzés közben jó. Olyan nincs, hogy te nem edzel, de pár gramm aminosav majd megtartja az izmokat. Amúgy meg nem tudom mennyit hagysz ki, de 1-2 hét alatt nem vesztesz szinte semmit.
2016. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 likebike ***** válasza:
Tömegeléskor nem kell bcaa,glutamin meg sosem kell,szálkásításkor meg jobb a bcaa,mint a glutamin.Ha nem tudsz edzeni,tartsd a kajád,ahogy tudod,pihenj eleget,nem fog lepattanni rólad 2kg izom.
2016. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó.De úgyse,hogy elkaptam valamit és nem eszek semmit 1-2 napig?
2016. aug. 1. 12:37
 4/14 Cortez70 ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, akkor nyomhatod a glutamint, de nem ezen fog múlni a forma.
2016. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 likebike ***** válasza:
Az aggódással többet veszítesz.Ez van,nem tudtál kajálni,1-2 hét és visszarázódsz mind a súlyokba,mind az evésbe.
2016. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hamar visszalehet rázódni,csak ilyenkor pár kiló simán lemegy rólam 1-2 nap alatt,ha megy a hasam,vagy fáj a gyomrom.
2016. aug. 1. 13:03
 7/14 Cortez70 ***** válasza:
Az csak vízvesztés.
2016. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarsz valamit akkor inkabb bcaa
2016. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben. Cortez tömegnövelőtől lehet vagy fehérjétől?

Magára laktózra,tejes dolgokra nem vagyok allergiás szerintem,mert akkor folyamatosan lenne tünete.

De legutóbb tömegnövelőtől lett rossz a gyomrom.Nem is ettem semmit utána,ment a hasam.

2016. aug. 1. 18:30
 10/14 Cortez70 ***** válasza:
Inkább benyeltél valami bacit vagy vírust. Nálam is ez van most sajnos. Én nem eszem tömegnövelőt.
2016. aug. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!