Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy a 45 fokos...

Normális, hogy a 45 fokos fekve nyomásom lényegesen kisebb mint a sima? (akármelyikkel kezdem először)

Figyelt kérdés
Kb mennyi eltérés van átlagban a kettő között?
2016. aug. 1. 14:19
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Normális.
2016. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cortez70 ***** válasza:
Egyébként meg nem tudom minek nyomsz 45 fokon. Sosem kellene. MAx 30 fok, de az sem muszáj.
2016. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, és nem szeretem a lapos nyomást mert ha gyorsan engedem le néha eléggé fáj tőle a mellem. Szeretnék áttérni csak 45-re viszont azzal tényleg nagyon kevés megy.


45 fokossal tudom rendesen gyorsan csinálni, és nekem fontos hogy gyors dinamikus legyen a mozdulat, mert más sport miatt súlyzózok, nem a testépítés az elsődleges cél.


Egyébként mi a probléma a 45 fokkal?

2016. aug. 1. 14:51
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nulla értelme van a 45 fokos nyomásnak, mert itt már erősen bekapcsolódik a váll és nem annyira megy mellre. Vállra viszont jobb a sima vállból nyomás egykezesekkel vagy mellről nyomás rúddal állva. Szóval hanyagold a 45 fokos padot. Nyomj sima padon egykezesekkel, azzal is jobban fogd érezni a gyakorlatot.
2016. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 likebike ***** válasza:
Nyomhatsz sima padon is,csak lassan engedd le a súlyt és nem fog fájni.45 fokon bekapcsolódik a munkába az első delta,akkor inkább állítsd kevesebbre a padot.
2016. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!