Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az igazság a szetroidokról?...

Mi az igazság a szetroidokról? Hosszútávon tényleg kinyírják a szervezetet akkor is, ha úgymond "nem adagolod túl", hanem csak annyit adsz be amennyit egy kúra alatt kell? Bőv lent.

Figyelt kérdés
6 éve edzek az elmúlt 2 évben megálltam a fejlődésben,növekedésben. Hiába eszek napi 400-500 g hút+ iszok 2-3 fehérjét,viszem be a kellő szénhidrátot,vitamint,stb nem növök. Úgy gondolom kipróbálnék valami gyengébb cuccot...
2016. aug. 3. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet tudni van aki 1 kúrába bele hal van aki vígan el van és lesz belőle bajnok !
2016. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Genetikafúggő. Van akinek sosem lesz baja.
2016. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem. magyarul rizikó...Köszi a válaszokat.ment a zöld kéz. :) Cortez... Láttam több kérdésnél te képben vagy a válaszaid alapján. Nem akarok nagy állat lenni, 178/83 kg vagyok 2-3 kg száaz izmot akarok magamra hozni. Erre mit ajánlasz? 10mgos Stana esetleg,vagy micsoda? Valamit ha abba hagyom a kúrát ebből mi marad meg,hoz ez nekem 2-3kg izmot fel?


[link] erre gondoltam

2016. aug. 3. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem ajanlunk semmit. De 2-3kg izom stanatol tuti nem fog jonni. Minimum a teszto ember.
2016. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Cortez70 ***** válasza:
Kell tesztó is, az az alap. Pl stana mellé propi.
2016. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a testzó minek a rövidítése vagy mi az? gondolom a Tesztoszteron.A legtöbb,vagy összes anabolikus szteroidban nem az van? Pl a sust250ben?
2016. aug. 3. 18:41
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
tesztoszteron, igen. A susta az 4 féle tesztó. Van benne rövidebb és hosszabb észter is, ettől függ a felezési ideje. Nem minden szteroid tesztoszteron. A stana pl dihidrotesztoszteron, a tesztoszteron módosulata. De van pl nandrolon is. Ezeket módosítgatják.
2016. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma már a stana is tesztó hahó emberek! :D Rip eredeti stana
2016. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:

jaja, eredeti nem nagyon van. Amúgy itt olvasgass kérdező:

[link]

2016. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben. ma már nem mert fekszek lassan mivel holnap meló.De Holnap este átolvasom,és ha valami nem tiszta,meg kereslek cortez ha nem gond. :) Mégegyszer 1000 THX :)
2016. aug. 3. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!