Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet benne valami igazság?...

Lehet benne valami igazság? Léböjt kúra fogyókúra elött.

Figyelt kérdés
Igazából alapjáraton normálisan étkezek,oda figyelek arra hogy mikor mit eszek.164cm/61kg vagyok.Szóval csak 5-6 kg-ot szeretnénk fogyni.Mindig most már más fél éve mióta "életmódot" váltottam betudtam tartani a saját szabályaimat amivel 35kg-ot letudtam fogyni.Na de most három hétig itthon voltam,egész nap betegen feküdtem és a Párom olyan finomakat fözött sütött hogy egy idö után nem tudtam nemet mondani.
2011. máj. 7. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:

folyt.köv


És neki álltam nem enni hanem zabálni,és ennek hatására meg annak hogy mivel nem dolgozok igy a napi 8-10óra kemény fizikai mozgás is hiányára felcsúszott 5-6 kg.Ez még nem is aggasztana csak érzem hogy a gyomrom kezd kitágulni,avval az adagokkal amikkel eddig teli voltam most kevesek.És arra gondoltam hogy 1-2 napos léböjt nem e szükitené a gyomromat vissza hogy újra normálisan étkezzek.


Köszönöm!

2011. máj. 7. 19:26
 2/4 anonim ***** válasza:

én 6 napos gyümölcs-zöldség-lékúrát csinálok..


szerintem segít, de inkább 3-4 naposban gondolkozz, és egyél gyümölcsöt is.

2011. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor csak zöldség gyümölcs meg folyadék?
2011. máj. 7. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam léböjtöt gyomorszűkítés céljából fogyókúra elött, és nekem segített, tök keveset ettem utána. De szerintem 3-4 naposat semmiképp ne csinálj mert az veszélyes! Én 1 naposat csináltam (csak víz31pohár gyümölcslé reggelire és 1 pohár paradicsomlé vacsira) és nekem bevált. SZóval max 2 naposat csinálj szerintem, mert ha kiéhezteted a szervezeted csak az ellenkezőjét éred el vele mert ahogy ételhez jutsz elkezdesz zabálni
2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!