Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Férfiak, nektek milyen testű...

Férfiak, nektek milyen testű nő tetszik jobban, az átlagos, a vékony fitness -es vagy aki szolidabb testépítést csinál? N23

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem lassabb testépítésbe, én jobban érzem magam, ha kicsit vastagabb a karom, lábam, stb, a nagyon vékony fitnessbajnokok nem tetszenek. A férfiaknak mi tetszik jobban?

2016. aug. 3. 19:13
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
Nyilván változó kinek ki jön be. Nálam szélesebb a skála, Kiss Virágtól egészen az izmosabb Adriana Kuhl-ig sok mindenki belefér.
2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Klanwarrior ***** válasza:
100%
A Bodó Dórihoz, Slamon Diához és Kiss Virághoz hasonló nők vannak a legközelebb az ideálomhoz. :)
2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó az, ha vastagabb, mert túl izmos naturál keretek között úgysem lesz egy nő. Merem feltételezni, hogy nem zsír miatt vastag, ha edzel, szóval jó fitness alkat, nem a vékony.
2016. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mindig vékony voltam, most 52 kiló vagyok, 162 centi. Csak kevés zsírt kellett ledolgoznom az elején
2016. aug. 3. 19:19
 5/9 anonim ***** válasza:
SVETLANA BILYALOVA
2016. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen a vékonyak jobban tetszettek, most meg a husisabbak. De nem a test a legfontosabb.
2016. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aikiboxer ***** válasza:
Teljesen ízlés dolga, nekem az izmosabb, erősebb testfelépítésű lányok tetszenek, de volt már vékony párom is persze. (Sőt a többség az volt.) De most izmos van. :)
2016. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vékony fitnesz, de ha te így érzed jól magad, akkor csináld nyugodtan :)
2016. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

inkább a testépítő :)

25F

2016. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!