Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bontott edzésterv?

Bontott edzésterv?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta teljes testes edzést csinálok és lassan szeretnék átállni bontottra. 2 vagy 3 felé érdemes bontani és izmonként mennyi gxakorlat lehet a megfelelő?
2016. aug. 10. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Van 2napos A B A B edzes is itt 1-2gyakorlat eleg szerintem. Meg van 3napos osztott is itttobb gyakorlat mehet meg oszthatod 4napra is, push-pull-ra is meg also-felso testre is
2016. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Klanwarrior ***** válasza:

Én négy felé bontom (Mell,hát,láb,váll-kar).

Mellre 4, hátra 4 (+ 1 izolációs gyaki isten tudja miért :D), lábra is 4 gyakorlat megy, vállra 3 (a csuklyát is ide számolom), karra pedig 1-1.

Nekem a piramisos módszer vált be a legjobban, mostanában ez nagyon tetszik, majdnem minden gyakorlatban az ismétlésszámok a következők: 16-12-8-6-4 (A 16 ism.-es sorozat nem igazi munkasorozat, amolyan rávezetés, de mindig megcsinálom.).

Remélem, válaszoltam.

2016. aug. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!