Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha natural (ízesítetlen) a...

Ha natural (ízesítetlen) a fehérje amit vettem mit tehetek bele amitől jobb íze lenne?

Figyelt kérdés

Osztálytársam adta el nekem 1kg-os, megvettem tőle féláron mert ő mondta h hányingere van tőle én nem gondoltam, hogy ennyire rossz, de tényleg elég furcsa...szóval gondoltam fel kellene valamivel turbózni.

:)



2016. aug. 11. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kakaópor, fahéj pl. Myproteintől lehet venni cseppeket ízesítésre.
2016. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehetrendelni asszem stillmass nal izesitest

Vagy kakaopor

2016. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Andi80018 ***** válasza:
fahéj, aroma, kakaópor, édesítő, de 1 kg az nagyon kevés, én már évek óta öt kilósat veszek és sosem ízesítem sehogy, mert tök jó íze van így, mint a lájt tejnek. Annyira könnyű, elég fura, hogy az embernek ettől van hányingere. Még a szójásat megérteném..
2016. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Teljesen sima alap kakóporra gondoltok vagy az ilyen édesített (nesquik pl.) félékre?
2016. aug. 11. 18:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Én tennék bele eritritet, és vanília aromát.
2016. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

persze de akkor már nem leszel naturál :OO


amúgy poént félre téve, azt raksz bele amit akarsz. kakaó, kókusz, fahéj etc

2016. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Cortez70 ***** válasza:
Cukor nélküli capuccino por + édesítő.
2016. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen fehérje, nem gondolnám, hogy tejsavó, mert annak tej íze van aztán kész...

Ha borzalmas az íze, akkor gondolom szója vagy valami más növényi szutyok... abba meg tehetsz akármit, semmitől nem lesz jó íze.

2016. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Reggeli zab mellé rakj 1 adagot neg egy banánt és pár csepp steviat. Finom lesz.
2016. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha kakaóport választasz akkor simát ajánlanék, a nesquik és hasonlók tele vannak cukorral.
2016. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!