Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van így értelme az edzésemnek?

Martinbh kérdése:

Van így értelme az edzésemnek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni be is ütött a kezdő effektus izmosodtam és fogytam viszont a további edzéshez nincs elég fehérjebevitelem.Most akkor csak leépíteném magam ha tovább edzenék elegendő fehérje nélkül?Sajnos a családom nem tud külön nekem minden nap húst meg tojást meg ilyeneket biztosítani.Szegények vagyunk.Esetleg még tudnám tartani valahogy az izmot miközben még fogynék?

2016. aug. 15. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyel ami van, szakadj meg a teremben. Lesz ami lesz, hidd el károdra nem válik.
2016. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
volt hogy kiszámoltad a napi fehérjéd, vagy csak gondolod hogy kevés?
2016. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki nálam szegényebb, az már nagyon durva mélyszegénységben él, de a fehérjével nincs problémám. Ha még tojásra se telne, akkor sárgaborsót s zöldséget ennék rizzsel s némi lenmagot, miegymást (ennél te sem ehetsz olcsóbban, szerintem az képtelenség), de a tojás sem drága és átkozottul jó étel, sokféle tápanyaggal... Ha napi párszáz forintom lenne ételre, 1-2 tojást azért akkor is bedobnék olykor, túl jó.
2016. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem számoltam még de tuti nem elég.Hetente jó ha 3 szőr jutok húshoz.Ma is például krumpli gombóc leves volt ebédre.Olyan frusztráló hogy lenne egy álmom és teljesen elérhetetlen.Diákmunkát sem tudok vállalniuk.V viszont megpróbálok nagyon tisztán enni.Csak ugye a család szükséglete nagyobb mint a legfiatalabb gyereké.
2016. aug. 15. 23:23
 5/18 A kérdező kommentje:
A tojással az a baj nem engedik.Mert a gyerek ne egyen minden nap tojást.
2016. aug. 15. 23:24
 6/18 anonim ***** válasza:

8 hónapja nem ettem húst... és lám, fejlődök.


aminósav = aminósav

2016. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
miért eszel tisztán? nem fogsz tőle jobban fejlődni
2016. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
edzél bátran majd lesz valahogy! ha van kertetek ültethetnél bele dolgokat nem kell sok csak annyi amennyi ki szolgál bab borsó kukorica vagy pár tyúkot is tarthatnál a tojás végett
2016. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a tisztátalan hogy a diéta többi része teljesen jó.Akkor mi az ami jó fehérje forrás és olcsó+tehetném minden nap?
2016. aug. 15. 23:28
 10/18 anonim ***** válasza:
tojás rizs zab túró borsó bab kukorica sovány húsok van 1000 féle olcsó étel
2016. aug. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!