Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek mi értelme van? (Többi...

Ennek mi értelme van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm eléggé vékony srác, de 60kg-al scott padozik és jó ha a mozgástartomány negyedében mozog a keze. Én mondtam neki hogy ennek így semmi értelme hisz izolációs gyakorlat és a mozgástartomány kihasználása fontosabb mint a súly. De ő azzal védekezett hogy ezen erősödött meg.. Mondjátok nyugodtan ha én vagyok a hülye de nem ma kezdtem a szakmát.

2016. júl. 28. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem ma kezdted a szakmát minek vársz megerősitést?

egyáltaln nem kell szabályosan edzeni, lehet fejlődni lendüelttel való edzéssel és kis mozgástartománnyal is, (branch warren, jay cutler) csak hogy ehhez kell tapasztalat, agy izom kapcsolat, és mivel te magad irtad hogy vékony a gyerek... akkor mi az hogy ebben erősödött meg? akkor most vékony vagy nem?

2016. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Herold azert egy jay meg branch-re nem hivatkoznek natural dolgokkal kapcsolatban
2016. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vékony.. Nem vastagságban erősödött hanem erőben. De amit ő csinál az értelmetlen hülyeség. Ezzel maximum megpumpálja a bicepszét. Ennyi erővel inkább 21-et csináljon szerintem. Scott pad direkt arra van hogy a súlyt leengedd szinte teljesen hogy megnyújtsd a bicepszed. Ha valódi erőnövekedést akar akkor állva bicepszezzen nagyobb súllyal (csalóbicepsz). A másik meg hogy egyenes rúddal csinálja és 2x gyullad be a csuklója és nekem panaszkodik. De ha segíteni akarok neki és mondom hogy egykezessel vagy francia rúddal csinálja akkor megmagyarázza és a végén én vagyok a hülye. Egyébként, 5 éve csinálom és mindent én sem tudhatok hiába olvastam ki több testépítéssel foglalkozó könyvet, kívánci voltam hogy kinek mi erre a véleménye. Ui.: persze lehet csalva fejleszteni de nem 1 éven keresztül így scott padozni..
2016. júl. 28. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Hulyeseg ugy bicepszezni semmi ertelme max azert erosodott mert egyre kissebb a mozgastartomagy. Amugymeg nincs kulon eromovelesre meg izomnovelesre gyakorlat
2016. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 likebike ***** válasza:
Amúgy meg kit érdekel,hogy más mit csinál?Magaddal törődj inkább.
2016. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Jobb lenne, ha nagyobb mozgástartományban végezné. De te minek foglalkozol másokkal? Az ő baja.
2016. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!