Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősödik de nem nő a karom?

Erősödik de nem nő a karom?

Figyelt kérdés

Lassan tudom növelni a súlyokat, de nem igazán jön a tömeg.. 38-as a karom jelenleg és 1.5 hónapja is nagyjából ekkora volt, talán pár tizedet nőtt de én ezt észre se veszem.

Lassú tömegelés csinálok, 3.5-4g ch 2g fehérje és 0.7-1g zsír.

Általában 10 sorozat megy bicepszre és tricepszre 12. Meg amit hát és mell napon kap a 2 izom.

2 gyakorlatot csinálok minkettőre. Curls és franciarúddal állva. Érzem az izmot, szerintem a bicepszemet érzem a legjobban minden közül. Tricepszre homlokhoz engedés megy és csigás letolás.

Teljes mozgástartományban végzem a gyakorlatokat és a negatív szakaszra is koncentrálok.

Nem tudom hol lehet a gond.

A genetikai határaimtól fényévekre vagyok még, ugyanis 15% tzs, 178 centi és 78kg vagyok.

Mi a baj?


2016. aug. 19. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lassu tomegelesnel ne varj csodat ezert lassu

Az ibleet h edzes tervet kene valtanod

2016. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Több kaja kell úgy néz ki.
2016. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja bekell vallalni, hogy noveled a ch-t... Ez van nincs mese.
2016. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!