Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Biotech-es Protein Power...

A Biotech-es Protein Power mennyivel rosszabb mint a 100% Whey Pro?

Figyelt kérdés
Eddig 100% Whey Protein-t használtam azonban anyagi okok miatt olcsóbbra szeretnék váltani. A Protein Power pont fele annyiba kerül. Szerintetek ez hogyan befolyásolná a dolgokat? Hogy reagálná le a testem a rosszabb minőségű fehérjét.

2016. aug. 19. 19:36
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Nagy része szója. Én pl rosszabbul emésztem. De nem mindenki.
2016. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 clint ***** válasza:
Ha jól emészted és le tudod guritani akkor oké, de attól még a whey jobb. Elvileg 0ás vércsoportuak jól emésztik. Én speciel az vagyok, de én kinzásnak érzem a szója fehérjét. A hormonális ösztrogénes dologban nem hiszek.
2016. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ES2N válasza:
Az oldodása nem rossz az íze is még jó volt az elején (Vaniliás) hat én is ez miatt vettem ilyet..nekem nem volt az emésztés részével problémám..de próbáld ki te is..igaz az utolsó adagot már nagy undorral ittam belőle...eléggé erezhető a szója ize..a tobbi izről nem tudok milyen :).
2016. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!