Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyiből milyen tápkiegeket...

Ennyiből milyen tápkiegeket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el edzeni teremben, tömegelős kaját belőttem(minőségi, nem szemét) és arra gondoltam hogy még mellé bevásárolok tápkiegekből.

Erre a célra 30 ezer forintom van jelenleg.

A kérdés adott, milyen termék kombináció lenne a jó ekkora keretből?

Minden értelmes válaszra megy a zöld, előre is köszönöm.



2016. aug. 22. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a kaja rendben van, akkor csak vitamint vegyél.
2016. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg kreatin kicsit segíthet, a többi felesleges.
2016. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmit, max vitamint és ásványi anyagokat, viszont azok a formához nem adnak hozzá, inkább egészség szempontjából kell, meg még max kreatin, de az is minimális plusszt ad. igazából... vegyél kaját, vagy vidd el a csajod moziba
2016. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"igazából... vegyél kaját, vagy vidd el a csajod moziba"

Jót nevettem :)

Kaja és egyebekre külön megvan a pénz, ezeken felül jönne ez a fajta élvezet is.

100% Kreatin Monohidrát + 100% Whey Prof + Multi-Pro Plus kombón felül érdemes lenne pl. edzés előttibe pénzt ölni vagy másba esetleg?

2016. aug. 22. 00:12
 5/10 clint ***** válasza:

Kaja. Átlagosan napi 1000 ftból sporólosan kijön a kaja, ha hetente egy hétre bevásárolsz. Az kb havi 30 ezer.

Napi fél kiló csirkemellel számoltam pl.

Egy jó minőségű protein kb 12ezer az talán még segíthet, egy jobb vitamin 4-5 ezer. Más felesleges.

2016. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 clint ***** válasza:
Edzés előtti dolgokban max akkor ha pl kemény meló után vagy reggel korán mész edzeni. Azon kívül nem látom értelmét.
2016. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Feherje se kell ha megvan a kajad mert felesleges . Veszel vitamit kessz

Gyujtsd a penzed majd joless valamire

2016. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az edzéselőtti sem ad a formához, csak kicsit felnyomja a vérnyomásod, kvázi koffein... én a többi dologban nem hiszek, aki egy preworkouttól erősebb, az csak placebót érez.
2016. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kreatin, edzés előtti nem kell.

Vitamint vegyél, pl a multi pro elég jó meg max egy kis fehérjét. Gyűjtögess csak, kúrára kelleni fog😇

2016. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Haha Koslayer én is azért nem ba szom el a felesleges pénzemet most hátha kell a későbbiekben ha úgy adódna :D
2016. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!