Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hosszútávon nem éri meg...

Hosszútávon nem éri meg jobban otthonra venni 200kg súlyt, rudakat, padot, erőkeretet?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam Decathlonos árakkal és nagyon max 500.000-ből kijönne egy teljes felszerelés, amit ha nagyon keveset keresek is max 2 év alatt össze tudnék spórolni erre a célra.


A másik, ami még eszembe jutott, hogy ha így berendezem akkor akár ki is adhatnám a helységet bérbe, amikor éppen nem használom, így előbb utóbb visszajönne az ára is.


Mi a véleményetek erről, van aki így csinálja?



#otthon #kondiszoba
2016. aug. 22. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szeretnél te adózni utána... Na meg 500ezerből szinvonalas termet nem fogsz összerakni, ahova más is járna... 200kg súly mev kevés lenne, ha többen is ott vagytok, vegyünk pl engem... Megyek felhúzni a 200kg mellé még titeket is rátegyelek? De amúgy ha van haver aki áldozna bele... Felesbe vagy ahogy jön összelehetne dobni egy termet, aztán használjatok együtt
2016. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!