Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lenne a kérdés hogy igaz e...

Az lenne a kérdés hogy igaz e hogy?

Figyelt kérdés
egy methandienone kúrából kb semmi nemmarad meg? Olvastam olyat is hogy edzésfüggő, étrendfüggő, egyénfüggő, levezetésfüggö stb. +még aztis halottam, hogy spiropentel tovább marad meg az elért tömeg ti hogyvagytok vele? Nagyon érdekelne. Válaszokat köszönöm.

2016. aug. 22. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
semmiből nem marad meg ha abbahagyod és soha többé nem cuccolsz, max ha naturál haráton belül vagy.
2016. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz

És eg

2016. aug. 22. 15:23
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat véletlen az előző.

Azt akartam hogy egy 2 hónapos kúrának ha 3 szemig megy fel az ember 10mg sel akkor 1-2 hónapig még fennmarad? És arra rá mégegy sustanon vagy egy stanazolol rá és úgyse maradna semmi ha utánna lerak ám a kokszot és naturálba tolnám? Választ köszi

2016. aug. 22. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne koxolj. Nem bántásból de úgy tűnik nem igazán vágod a témát, csak szét cseszed magad.
2016. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Jól olvastad: Genetikafüggő, cuccfüggő, levezetésfüggő. Maradhat meg belőle.
2016. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Ha jól csinálod, nem sajnálod bele a pénzt 80-90% megmarad. Persze a víz lemegy, szóval még javul is a forma.

A spiropentes hülyeség, a clen inkább viszi.

2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

Én nem sajnálom bele, sokmindent halottam, hogy lehetne megtartani de a te tudásod is érdekelne, ha megosztod velem. Privátba vagy itt is jó ha kommentelsz. Köszönöm!

2016. aug. 22. 21:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!