Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez sok gyakorlatnak számít,...

Ez sok gyakorlatnak számít, ha ennyit csinálok?

Figyelt kérdés

Ezeket a gyakorlatokat csinálnám, minden izomcsoportra 1-2 gyakorlatot csinálok, kivéve hátra 3-at. A saját testsúlyos gyakorlatokat nehezíteném +súllyal, a tolódzkodást, húzódzkodást és fekvőtámaszt. Nem sok ennyi gyakorlat, hány edzésnapra bontsam le őket?


Fekvenyomás

Fekvőtámasz

Tolódzkodás

Szűknyomás

Mellről nyomás

Guggolás

Merevlábas felhúzás

Vádlizás

Felhúzás

Evezés

Vállvonogatás

Húzódzkodás

Bicepszezés

Fordított bicepszezés



2016. aug. 24. 17:47
 1/8 Cortez70 ***** válasza:

Heti 4 napos kétfelé bontott mehet ezekből. A nap: mell-hát-váll, B nap: láb-kar. Egy edzésen egy izomra 2 gyakorlat. Gyakorlatonként 4 sorozat.

A,B, pihi, A,B, hétvége pihi.

2016. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is ilyen A-B szerűségre gondoltam, de gondolkozok még rajta, hogy, hogyan osszam el.
2016. aug. 24. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha teljestestes edzést csinálsz,bőven elég 1 gyakorlat egy izomra.Fekvőtámasz meg ilyen köcsögséknek nincs értelme.Az fekvőzzön,aki nem bír kinyomni 30 kilót fekve
2016. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eztel az edzéstervvel úgy túledzed magad,mint a szar.Még a heti 3 felhúzás is sok lenne.Csináld az ICF 5x5-öt
2016. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2. előbb volt 1 kérdés, hogy a fekvőtámasz jó gyakorlat, ha nehezítik súllyal. 3. ez nem edzésterv, hanem leírtam, hogy milyen gyakorlatokat csinálnék. Még nincs elosztva,
2016. aug. 24. 18:00
 6/8 A kérdező kommentje:
sorozatot és ismétlés számot sem írtam még.
2016. aug. 24. 18:00
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem azt írta, hogy egy edzésre menne ennyi gyakorlat.
2016. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor A nap legyen guggolás,fekvenyomás B nap legyen felhúzás,mellről nyomás.A többit úgy osztod el ahogy akarod.Csak akkor már ne legyen 2 kargyakorlat egymás után,külön nap legyenek
2016. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!