Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Iszonyatos izomláz ellen...

Iszonyatos izomláz ellen tudnátok valamit ajánlani? Hogyan tudok enyhíteni rajta? Fehérjét nem iszok, az segítene edzések után valamit?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdtem az edzést és az előírt 15 lbs helyett 25lbs súlyt használtam. Persze ez a saját hülyeségem, mert elnéztem h 25 vagy 15. Azóta is iszonyatos izomlázam van a combomban. (Hétfőn lábas napom volt, squats, lunges meg ilyesmik amikhez használni kellett a súlyt.) Ma pénteken is lábas súlyzós napom lenne , de nem tudok leguggolni sem, még leülni sem tudok kéz nélkül. Hiába akarom nem tudom, úgy érzem szétszakadnak az izmaim a combjaimban.

2016. jún. 17. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pihenést ajánlom.
2016. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Te full kretén vagy. Megértjük ám ha kg ba írod és magyarul. És ha megy a 25 össel akkor miért csinálnád a 15 össel? Mi az hogy előírt?
2016. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pihengess regenerálódj, közben olvasd el a sárga kapszula című ebookot, aztán ezt a cikksorozatot:

[link]


Az edzésedet fingom nincs, honnan szedted, de abba is hagyhatod, mert fatális baromságot csinálsz, nem kezdünk osztott edzéssel... Az a profik privilégiuma...

Ilyen hülyeséggel egy életre is tönkreteheted magad.

2016. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha latatlanba nem kreteneznel mast. Masfelol nem is a kerdesre valaszoltal csak jottel kotozkodni <3<3 Azert irtam lbsbe mert nekem igy irtak es a 7 meg 11kg-t eleg nehez lenne elnezni. Es h miert azzal a sullyal kezdtem volna ha a nehezebb is megy? Azert mert elotte semmufele mozgast nem vegeztem, mint irtam hetfon kezdtem el. Es ez edzestervemben vagy igy.. Fokozatossag?( Te sem gondolom az 50kg-val kezdted, de miert nem? Hat birod nem? ;) )
2016. jún. 17. 12:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom egyes es harmas. Ha le tudok mar ulni segitseg nelkul akkor folytathatom? Igazabol fizettem az edzestervert meg van benne etrend is teljes honapra, es kezdoknek ajanlott elmeletileg. Azert gondoltam hogy ez jo lesz.
2016. jún. 17. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki kezdőnek osztott edzést ajánl, ne fizess többet...

Az edződ hozzáértését érzed éppen a lábadban...

Olvasd el a már említett sárga kapszula című e-bookot, google-ben megtalálod, ingyennletöltheted... 80-100 oldalas kis könnyű olvasmány benne a testépítés alapjainak minden nélkülözhetetlen tudnivalójával alpári stílusban...

2016. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, amig ujra nem tudok edzeni addig elolvasom a sarga kapszulat. Tudtok valamit mondani hogy hany nap korulbelul mire ez elmulik es mivel gyorsithatnam fel a folyamatot?
2016. jún. 17. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Retardált edzés. Átmozgatással kezdünk. Meg teljes testes tervel.
2016. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!