Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnam formalni a...

Hogyan tudnam formalni a hasam szules utan?

Figyelt kérdés
Szultem ket gyereket.Tavaly az elsot,iden a masodikat.Formas vagyok es egyagalan nem duci.Minden testreszem elfogadtam,kiveve a hasam :( Megviselte ez a ket terhesseg :( Csikos es nem is huzodott vissza :( Emiatt nagyon rosszul erzem magam es takargatom ahogy tudom.Szexnel sem szeretek levetkozni teljesen.Jo lenne nem igy elni
2016. aug. 25. 07:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dieta

De ninca helyi zsiregetes

2016. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gyerekek mellett igy is alig van idom enni,eppen,ezert mindenhol vekony vagyok.Kiveve a hasam :(
2016. aug. 25. 08:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Bapi 3kaja is eleg csak meglegyen a mennyiseg

Amit ugye ki kell szamolni

2016. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy csak hasról fogyàs. Nem tudod irànyítani a zsírleadás helyét. Dièta + edzés ès majd lemegy onnan is.
2016. aug. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hasam mindig nagyobb volt a testem tobbi reszehez kepest,akarmit csinaltam.Es milyen edzes kene?
2016. aug. 25. 08:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez eleve nem ,,elhizott,, has.Ez terhesseg es szules utani.Kicsit mas a ketto.Ez nem attol lett ilyen amilyen,mert zabaltam.Igy nem tudom h a dieta(ami igy is megvan ket gyerek mellett) mennyire segit ezen
2016. aug. 25. 08:10
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha zsir akkor dieta ha bor akkor meg gondolom orvos vagy mi szokott ilyenkor lenni
2016. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
Jó lenne erősítő edzés (hasprés, lábemelés, guggolás, női fekvőtámasz, stb) + heti pár aerob edzés is; kocogás, bicajozás, lépcsőzés, stb. És tiszta étrend.
2016. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adj időt a bőrödnek, lehet h lesz 1-2 ev is, mire visszaáll, ez sajnos ilyen.. :/
2016. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eleg rossz :( foleg,h mashol vekony vagyok.Ugy nezek igy ki,mint aki meg mindig terhes :( Utalom allandoan takargatni magam emiatt
2016. aug. 25. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!