Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csupán az internetről (Sárga...

Csupán az internetről (Sárga kapszula, YT oktató videók) el lehet sajátítani/megismerni az alapokat egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kondizni, de személyi edző nélkül. Mennyire célravezető ötlet ez? Bár nekem elég lenne annyi is, hogy megmutassa melyik gépet, hogyan kell szabályosan használni, de neten több helyen olvastam, hogy egy személyi edzés nem kezdődhet el egy állapotfelmérés/konzultáció nélkül (súly, állóképesség, étrend stb.) én erre meg nem vágyok, mert alapból nem vagyok egy kommunikatív típus és csak a saját csendességemben tudok lazán teljesíteni. Van lehetőség arra, hogy csak a nagyon alapokban segítsen egy edző (1 esetleg 2 edzés erejéig) vagy minden esetben erőltetni fogja a személyes mentorálás szükségességét?

2016. aug. 29. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
alapokat igen, viszont az a baj, hogy ilyenkor még nincs meg az a képességed, hogy el tudjad dönteni, hogy az az információ igaz-e vagy nem... teljesen kezdőként nagyon nehéz, mert a neten lévő dolgok 90% kamu. persze úgy is lehet fejlődni, csak nem 100%osan.
2016. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Lehet de sokkal hosszabb idő lesz. És kell hozzá ilyen téren egy féle talpraesettség, gondolok itt arra, hogy ha nem használsz külső segítséget ( edző, stb) akkor neked kell szépen a gyakorlataidat fejleszteni, hogy minél szabályosabbak és hatékonyabbak legyenek. Nem lehetetlen, de sokkal több idő. De ha az akarat megvan, akkor semmi gond!
2016. aug. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cortez70 ***** válasza:
El lehet, de egy jobb edzővel egyszerűbb.
2016. aug. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maestro69 ***** válasza:
Én is így voltam:) kb. Fél év volt míg megtudtam ezzel kapcsolatosan sok információt és eltudtam mar dönteni egy infóról hogy kamu-e vagy nem
2016. aug. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!