Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a velemenyetek a természete...

Mi a velemenyetek a természetes tesztoszteron fokozokrol?

Figyelt kérdés
Kicsit szkeptikus vagyok a témában, de egy haveromnak nagyon bejott a Peak Testo stack. Van erről valakinek tapasztalata, vagy kidobott pénz? (27 éves vagyok)

2016. szept. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem használtam még, viszont többen is mondják hogy szinte semmi értelme, esetleg 40 felett. 27 Évesen amúgy is nagyon jó még a tesztó termelés.
2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
54%
Fiatalon semmi értelme, 30 fölött is csekély.
2016. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendben van az étrend, megvan a megfelelő edzés maximális terheléssel és mind e mellett a pihenés akkor nincs szükséged rá! :)
2016. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyéni érzékenység kérdése is, meg hogy mennyire van rendben a teszto. Nálam nem sokat érnek ezek, pedig alacsony a tesztom. Egyedüli érezhető hatása a T/GH-nak volt, baromi jól aludtam tőle, és mindig frissen ébredtem, nem volt az a félkómás kóválygás ébredés után. Utána ment LGI Rehab. Nem tudom melyiktől, de kb. 25%-ot emelkedett a tesztom, 7,3-ról 9,35-re. Viszont ez még mindig a normális tartomány legalja, és érezhető változást nem okozott. Nem lettem csődör, nem nőtt az erőm, nem lett nagyobb önbizalmam.
2016. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ismét. Azért nem tuti, hogy ez a kiegektől volt. Lehet, hogy ennyi eltérés simán van az embernek egy jobb és egy rosszabb napja közt. Amúgy 32 éves vagyok, szóval nem kéne, hogy ilyenekre szoruljak.
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fuvesember válasza:

Hormonokat serkenteni...

Teremtsd meg a hormon képzéséhez szükséges feltételeket, pihenés, sport, stressz, kaja, tápkieg.

Ezek együtt érnek valamit. Ja, és sok-sok koleszterint, amely az alapja a hormontermelésnek. Napi 2-5 tojás.

Ha kevésnek találod, Kanos kecskefű, Maca, Aswagandha, meg sok-sok fehérje. Szín húsok: csirkemell, gyisznyó comb, karaj, pulyka mell, comb.

Favágás, erős fizikai munka, vagy súlyzós edzés és lesz tesztoszteron.

2016. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!