Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron fokozás természe...

Tesztoszteron fokozás természetes módon lehetséges?

Figyelt kérdés

17 vagyok, nem egy izomállat, 177 centi és 70 kiló körül. Már nagyon nőni se fogok, apám csak két centivel magasabb, ami gyakorlatilag nem is látszik, tehát valószínű ennyire futotta. Elég bénán érzem magam, bár felszedtem egy kis izmot az elmúlt egy évben, elértem 70 kilót, 55 körül voltam amikor 16 évesen kezdtem. Lett vállam, nőtt a karom, mellkasom nőtt 10 centit. Viszont még mindig pihének érzem magam, főleg erőben. Ilyen 50-60 kiló körül van a maxom fekvenyomásban. Amikor legutóbb próbáltam 50-be ment öt. Eddig itthon edzettem fekvőtámasszal, húzódzkodással, msá saját súlyos gyakorlatokkal meg egy 30 kilós kétkezes rúddal, a rudat mellről nyomáshoz használtam, meg padlóról nyomáshoz, guggoltam vele. Szeptembertől már terembe járok, mindent az alapoktól kezdtem, elkezdtem üres rúddal tanulni a többi gyakorlatot, hetente 2,5 kilót raktam a fel a rúdra, de van amikor csak az ismétlésszámot növeltem és utána a súlyt. Most eljutottam oda, hogy 40 kilóval szériázok fekvenyomásban immáron könnyedén, holott pár hónapja ez a súly még elérhetetlen lett volna.

A gondom az, hogy fejlődöm, fejlődöm, eszem is rendesen, de nem nagyon növök, inkább csak erősebb vagyok. Nem akar rám kúszni az izom. Van amikor megeszek fél kiló kenyeret, vagy egy evésre fél kiló húst. Ma is megettem az összes tésztát ami volt, meg nyomtam hozzá fél fazék darált húst. Tudom, mérni kéne, de nem én főzök. Én már csak a tesztoszteronra tudok gyanakodni. Van valami bogyó vagy növény amit be lehetne szedni, hogy nőjön a tesztoszteron szint? Egyébként beszőrösödtem meg minden, nincs kislányhangom vagy ilyesmi.



2015. dec. 5. 20:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Annyi, hogy közbejött két hét kihagyás októberben betegség miatt.
2015. dec. 5. 20:11
 2/11 Cortez70 ***** válasza:
Most is a genetikai maxodon van a tesztótermelésed, mivel fiatal vagy. Tesztófokozókkal a 30 év felettiek tudnak kicsit növelni a termelésen, mivel ott màr van kis visszaesés a max szintről.
2015. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi? Nem bír többet a "gép"?

Főleg azért merült fel bennem a kérdés, mert van egy-két haverom, aki 90-100 kiló ennyi idősen. Zsírosak persze, de azért van ott izom is. Az egyik mindenféle edzés nélkül 80 kilóval nyom fekve. A másiknak kb. 40-es vádlija van és sosem csinált semmit. És azért nem fordul le róluk a háj, bár nem romszálkásak.

2015. dec. 5. 20:20
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
Hatalmas különbsègek vannak genetikàban. Viszont ha kitartóan, kemènyen edzel és jól kajàlsz, akkor te is izmos leszel. Nem régen kezdted, szóval legyèl türelmesebb.
2015. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ. :)
2015. dec. 5. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeptember ota edzel? Gyere vissza 3 ev mulva. Ez nem az a sport, hogy "nyarra kigyurom magam".
2015. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már előtte is edzettem, bár akkor inkább tanulgattam az edzésről, evésről. Nem a strandon feszengés a cél, hanem az erő.
2015. dec. 5. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj itt van aki 10-20 eve eddz te meg 3 honap utan idejossz panaszkodni.
2015. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cortez70 ***** válasza:
Én pl 30 éve edzem màr. :)
2015. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól van, befejeztem. :) Nem panaszkodom, folytatom.
2015. dec. 5. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!