Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők megkritizálnátok...

Testépítők megkritizálnátok ezt a videót?

Figyelt kérdés

Mi hiányzik belőle? Mit kellene változtatni?

[link]



2016. szept. 3. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mell: fekvenyomás

váll: oldalemelés

felhúzás

guggolás

2016. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
ja természetesen nem néztem végig, mert több mint 10 perces, csak elején a táblán mutogat, arra reagáltam
2016. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a köredzés az jó? Vagy jobb izomcsoportonként a 4 sorozatot végigcsinálni?
2016. szept. 4. 07:51
 4/15 anonim ***** válasza:
a köredzés általában a kitartás fejlesztésére van kitalálva, küzdősportosok, amcsifocisok, kosarasok csinálnak ilyet, aki nagyobb vagy konkrétan erősebb akar lenni, annak nagy súlyokra, és sorozatok közötti sok pihenésre van szüksége. úgy jobb lenne, ha sorba mennél az izomcsoportokkal, vagy gyakorlatokkal, és mindegyikből megcsinálnád azt az X sorozatot, közöttük pihivel
2016. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ehhez kell pár év a sportban, hogy megtudd neked mi jön be, én pl hst edzést tolok a-b napos bontásban és köredzéssel szeretem csinálni a gyakorlatokat... viszont teremben sokszor kivitelezhetetlen a köredzés mert vagy sokáig foglalsz 1-1 sportszert, vagy más miatt várnod kell, otthon viszont, ha van pénzed saját teremre vagy pár haverral csiáltok egy kis mini termet ott lazán...
2016. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell hozzá 1 nap tapasztalat sem. a rövid pihenős edzés az izomépités elrosszabb módja, ez biológiailag bizonyitott. minek ide tapasztalat? még logikus is
2016. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De a köredzésnél nem éppenhogy sokat pihen az izom? Bicepszezel -- guggolsz (közben pihen a bicepsz) -- vállból nyomsz (közben pihen a láb és még a bicepsz is) -- megint bicepsz (közben pihen a láb is meg a váll is) stb. Nem?
2016. szept. 6. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
az a poén, hogy ha mell gyakorlatot csinálsz, akkor abba van váll és tricepsz is, ha hátazol, abba van bicepsz és első delta, a vállazol, abba van tricepsz :)) szóval nem, nem pihen sokat, és nem csak az izomnak, hanem az idegrendszernek, tüdőnek, szivnek, izületeknek is pihennie kell. próbálj meg egyszer úgy fekvenyomni hogy pihensz 5 percet, meg egyszer úgy, hogy előtte sprintelsz 1 percig folyamatosan :))) a lábnak mellhez sok köze nincs, mégis alig fog menni.
2016. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
**hátsó delta**
2016. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mint mondtam, ahhoz kell a tapasztalat, hogy kitapasztald, neked mi jön be...

Attól, hogy neked a szájkarate megy a legjobban még mások vagyunk és edzeni is máshogy szeretünk... és mivel nem vagyunk profik, szerintem sokkal többet számít az egészség és az, hogy jól érezd magad edzés közben, mint az, mitől hogy nő meg nem nő az izom.

2016. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!