Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet mellre edzeni?

Hogyan lehet mellre edzeni?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vagyok és olyan a mellem hogy egy kicsit ki áll előre, naggyából olyan mint a férfi mell jelenség. Nagy sulyokkal essek neki vagy inkább kisebbekkel magas ismétlés számmal hogy egy kicsit emberibb formája legyen? :D vagy kardiozzak sokat hogy mennyen le róla a zsír amennyire csak tud?

2016. szept. 4. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdőknek heti 3 teljes testedzés, először kisebb súllyal, hogy megtanuld a gyakorlatokat. Utána majd csinálhatod nagy súllyal. Először tömegelj be, majd szálkásíts.Nem néz ki jól, hogy ha kocka hasad van, de az izom 0.
2016. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj étrendet, mert szerintem nincs. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet is.
2016. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kihagytam, ne csak mellre edz.
2016. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyen erősítés és kardió is. Egyik nap súlyzó, másik nap kardió.
2016. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Off: Mindenki 72%-os..:D

On: Kezdőként lehet egyszerre izmosodni és zsírt leadni.

2016. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen ezeket tudom nyilván :D De abban tudnátok segíteni hogy a mellemet hogy lehet jobban formálni? kis sulyok nagy ismétlés szám nagy sulyokkal vagy elősször adjak le pár kilót?
2016. szept. 4. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkora legyen a súly, hogy max 8-10 ismétlést tudj belőle megcsinálni.


Mellé menjen a kardió és rendes kaja.

2016. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Cortez70 ***** válasza:
Mit akarsz te kis súlyokkal nagy ismétlésszámmal bohóckodni? Nagy súly kell mindig! Szálkásításkor is, csak az étrend ami változik!
2016. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2016. szept. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!