Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálban nem lehet kajából...

Naturálban nem lehet kajából bevinni a szükséges vitaminokat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Manapság nincs annyi tápanyag abban, amit veszünk. Plusz rengeteg az, amit be kell vinni. Sem annyi félét, sem olyan mennyiséget nem tudsz enni.

Viszont vannak vitaminok már egész jó árban, pl a shopbuilderes "Vitamins" én azt szedem többek közt.

2016. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, erről megoszlanak a vélemények. Az a helyzet, hogy nincs egyetértés abban, mi a minimális mennyiség - s ez csak a minimális, nem az optimális...

Ha megnézem az étrendemet s a minimális ajánlásokat, nekem szinte mindig az jön ki, hogy beviszek kb. mindent (amit nem, azt lehet külön szedni), szálkásításkor még rezeg a léc pár helyen, de azon is lehet segíteni odafigyeléssel. De ahogy már írtam, a minimális és az optimális érték az kettő, egyéni különbségek is vannak, a felszívódás is kétes sokszor... Nem csodálom, hogy a legtöbben "biztosra" mennek (mindenesetre biztosabbra). Kevés mikrotépanyagot lehet könnyen túladagolni, nem is kerül egy vagyonba, hát akkor?

2016. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudsz annyit enni.
2016. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

--gömb--


De be lehet. Csak esetleg olyan dolgokat is kell fogyasztani, amik nem megszokottak.

2016. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
Baromság.
2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!