Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik a saját testsúlyukkal...

Akik a saját testsúlyukkal edzenek azok mitől lesznek olyan izmosak?

Figyelt kérdés

Látom a képeket,videókat és nem értem mitől,mivel,hogy szedik fel azokat az izmokat amikkel többre képesek,mint egy sima kondis vagy súlyokkal edző .


Mennyit edzenek,milyen bontásban?

Én nem látom a fegyencedzésben,hogy ennyi lenne benne.

Nem látom,hogy az ad annyi terhelést ami ehhez elég.

Kevésnek tűnik.

Én edzettem súlyokkal és alig jött fel rám valami.

Hogy kajálnak?

Mi a franctól van olyan válluk és gerincmerevítőjük?

Én sportoltam olyat ami erősíti ezeket,utána meg a kondi, de valamiért nem lett olyan, mint a mászókás srácoknak.

Lehet öreg vagyok már hozzá?



2016. szept. 9. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Csak hát ők is izmosak,erősek meg még pluszban mennek a mutatványok is !

A kondisok meg "csak" izmosak.

2016. szept. 13. 11:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Engem kulonoskeppen nem hoz lazba a cirkuszi mutatvany.


Abban biztos lehetsz hogy ha nagy izomtomeget latsz egyszerre alacsony testzsirral akkor ott nem csak maszokazas van, es kemenyen megy a kox is.


De tegyel be peldat.

2016. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 likebike ***** válasza:
Ja,persze,lazar novovic félék persze,de ő keményen cuccol,nézz meg egy natúr SW-st,nem nagyon izmos,annyi,hogy tud mutatványokat,erő az meg relatív dolog.Valakinek az,hogy meg tud csinálni x kilóval egykezes húzódzkodást,valakinek meg az,hogy 300kg-val tud guggolni.
2016. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
lazarnak biztos vagyok benne hogy nem a fekvőtámaszozástól van olyan melle :)
2016. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De azért tagadja, sőt, a kommentjei alapján még tápkieget sem szed. :D Aki cáfolni merészeli valamelyik Facebook bejegyzése alatt, azt egyből leugatják, hogy csak irigy. Nem értem, mire jó neki hazugságban élni.


Ott van pl. Adam Raw, róla azt írták itt, hogy akár még natural is lehet, de ő edz szabadsúlyokkal is.

2016. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Shrekkettű ***** válasza:
Én nem nagyon edzek saját testsúlyost edzést, de akik naturálban, azok azért, mert részletesen, minden izmora jutó gyakorlatokat csinálnak. És azért a saját testednek is van egy súlya. Másrészt, a profik bicepszre is edzennek (magyarul nem csak fekvőzgetnek), és ha szépen lassan csinálsz pár szériát, igenis meg dolgoztattja az izmokat. Vagy legalábbis szeritnem azért van így (akik naturálok).
2022. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!