Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van különbség kinézetben azok...

Van különbség kinézetben azok között, akik súlyzókkal edzenek, (de semmi szert nem szednek) illetve azok között, akik a saját testsúlyukkal (húzódzkodás, tolódzkodás stb. )? Ha igen melyik a szebb?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az izom mindig ugyan olyan akkor is ha valaki koxol. És remélem a szer alatt nem a táplálék kiegészitöket érted mert nem egyszer halottam már hogy keverték a kettőt. Egyébként meg az a különbség, hogy súlyzos edzéssel nagyobb izomzatot lehet elérni mint csak sajáttestsúllyal és hamarabb meglátszik az eredmény.
2014. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Annyit hozzáteszek hogy olyan szempontból van különbség, hogy aki súlyzóval ér el adott izomtömeget és erőt, az nem biztos hogy meg tud majd csinálni egyes sajáttestsúlyos gyakorlatokat. De ez inkább idegrendszeri kérdés.
2014. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját testsúllyal tovább tart és az alsótestet nem tudod eléggé leterhelni. Oda mindenképp kell súly szerintem, legalább guggolás, felhúzás. Felső testileg viszont közel ugyanolyan eredményt lehet elérni, minimális különbségekkel (pl. nem tudsz minden izmot izoláltan edzeni ha lemaradt- oldalsó delta, tricepsz különböző fejei stb.). De ha utána nézel rengeteg gimnasztikai gyakorlat van, ami hihetetlen erőt és egyensúlyt követel, úgyhogy közel azonos lesz izom méret szempontjából. De, ami súlyzós edzéssel 1 év az lehet saját súllyal 2-3 év, ezért nem mindegy. A legjobb mindkét féle edzést végezni.
2014. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A súlyzóval edzőknek hamarabb és nagyobb izmaik lesznek,de viszont kötötebbek is vagy milyenek az izmaik,(az ismerőseim,nem tudták megvakarin a hátukat)

nagy bicepsz,meg tricepsz,meg 3ajtós szekrény hát,aztán ott visitoztak az öltözőben,hogy itt viszket meg ott viszket.én még vézna vagyok (hozzájuk képest)de hajlékony

és érdekes modon tudok huzockodni is,ők nem.

2014. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!