Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi fehérjét kell ennem?

Mennyi fehérjét kell ennem?

Figyelt kérdés
Kb.60kg vagyok 176cm. Hetente 6-7 alkalommal edzek. Street workoutozni szoktam 3szor, az mellett heti 3-4 alkalommal járok gerely hajítós edzésre is. Mennyi fehérjét kell bevinnem ahhoz hogy ne leépüljek és ne is stagnáljak hanem növekedjen az izmom? Mostanában street workout után szoktam inni fehérje port is. Előre is köszönöm a válaszokat.

#Feherjebevitel
2016. szept. 11. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
120 g elég lesz, de tömegelned kéne, kórosan sovány vagy.
2016. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
Neked kb 120 g naponta. Fehérjepor nem kell ha megvan szilárd kajából is. 120g-ot bevinni nevetségesen egyszerű kajából, nem kell tápkieg. Nem csak ez a feltétele az izomnövekedésnek. KAlória plusz is kell, tehát kell elég ch és zsír is. Meg terhelés, amit a streetes edzés nem ad meg, max egy pici szintig.
2016. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100g is elég
2016. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!