Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Debreceni kondisok! Melyik...

Debreceni kondisok! Melyik edzőterembe jár a legtöbb zöldfülű? Ebből a szempontból melyik a "leglightosabb" edzőterem?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni kondizni, mert hihetetlenül vékony vagyok és tisztában vagyok vele, hogy mindenhol vannak kigyúrt hústornyok, szóval biztosan kissé megszeppenve/önbizalom hiányosan fogok belépni akárhova is megyek (sajnos ez a teljesítményemre is hatással van), de biztos van olyan lightos terem, ahol viszonylag sok a zöldfülű, esetleg olyan nagy a terem, vagy maga a kialakítása, hogy az én csendességemben majdnem teljesen ki tudom zárni a külvilágot. A lényeg, hogy nem ilyen "fegyencszerű"/"megyünkahaverokkalgyúrni" jellegű kis konditerembe, hanem inkább ilyen nagyobb fitnesz centrumba mennék szívesen, ahol nagy területen, sorban egymás mellett vannak a gépek. Pl.: [link]

Milyen ehhez hasonló nagy termek vannak viszonylag jó áron Debrecenben?



2016. szept. 16. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, akárhova mész, az emberek 95% sehogy nem néz ki, és amugy is, edzeni jarnak az emberek, nem nezegetni
2016. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barmelyik nagy terembe mehetsz. Lesz nehany hustorony de hidd el amit Herold mond, az emberek 95%a nem nez ki sehogy a termekbe.
2016. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

5 féle ember van.


40% aki vékony és izmosodni akar

40% aki kövér és fogyni akar

15% akin valami már látszik, "mintha edzene"

4% aki cuccol de mégis sz..rul néz ki

1% aki tényleg néz ki valahogy


4 terembe jártam hosszú ideg, (min fél év) és ez kb mindenhol igaz volt

2016. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Te hova tartozol?

2016. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Szerinted hova tartozik? :D

2016. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Uszítanál minket? :)
2016. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
2016. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Fogalmam sincs, hogy mennyi debreceni olvassa ezt a kérdést, de azért kíváncsi vagyok, hogy ezekről a termekről mit gondoltok?

[link]

[link]

2016. szept. 16. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:
En most kerultem fel Debrecenbe egyetemre. En a boszormeny uti Cutlerbe jarok. Sok a cuccos, de a sok a vekony emberke is. Azt tudom ajanlani.
2016. szept. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!