Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges 3 hónap alatt 108...

Lehetséges 3 hónap alatt 108 kilóról 79 kilóra lefogyni és 41 kilós fekvenyomást 101 kilóra felhozni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 21:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom,elsőre trollkérdésnek tűnhet,de nem az.Ezt egy könyvben olvastam.Egy edző írta,hogy akit edzett ennyit fogyott és erősödött 48 évesen.
2016. szept. 17. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Még koxolva is rohadt necces.
2016. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
48%
Itt minden lehetséges azt tapasztaltam. Annyi baromságot olvastam már, hogy ez ahhoz képest még belefér igaznak is. Itt mindenki nagyon izmos és könnyen lead bármennyi zsírt naturálban.
2016. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nem, fekvenyomásban még fele ekkora fejlődés is jó ilyen rövid idő alatt. A túl gyors diéta meg nem túl egészséges.
2016. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fekvenyomást nem tudom, a fogyás is necces, főleg úgy, hogy nem készül ki tőle. Mert éppenséggel megoldható, max. komoly izomvesztés árán... Ha brutális kalóriadeficit van, a testnek muszáj önmagát bontania, ezt egyes sportolók tapasztalják is extrém körülmények között, rengeteget lehet fogyni akár napok alatt.


Ekkora mértékű fogyásról hallottam már probléma nélkül, de ott a delikvens igen kövér volt, az erejéről pedig nem szólt a fáma.

2016. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem :D saját példa: 2 hónapja nyomok fekve, (csak az, semmi más) 50-nel kezdtem, most 80-nal tolom, de azt mondják hogy kb most állt be h. ilyen "erősen" meg helyes technikával mennyit birok, innen keserves lesz még fejlődni.
2016. szept. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem 2 év volt,mire 80-al bírtam nyomni
2016. szept. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!