Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos, erős lábakat akarok,...

Izmos, erős lábakat akarok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lábra csak guggolni és vádlizni szoktam. Mind 2-t elég ritkán csinálom, főleg a vádlizást. Nem tudok normális kivitelezéssel guggolni. Nézegettem videókat és úgy sem megy. Vagy lehet jól csinálom, csak rossznak érzem. Eddig ezeket "szűrtem le", hogy ezeket kell csinálni:

- Felveszek kb. vállszélességű fogást.

- Odaigazítom a rudat a csuklyámhoz, majdnem a legaljára.

-Felveszek egy kényelmes terpeszt, kicsit nagyobb, mint vállszélesség.

- Összeszorítom a lapockáimat, hogy a könyökeim egymás felé nézzenek.

A lábfejemet kiforgatom kb. 30fokba.

- Kinézek előttem egy pontot a falon, kicsit magam fölött.

- Az egész gyakorlat során azt a pontot nézem.

- Veszek egy nagy levegőt, majd kifújom, hogy megfeszüljön a hasam.

- Veszek hasból még egy levegőt, majd lemegyek.

- Úgy maradok 1-2mp-ig és kinyújtom a lábam.


Ezt próbálom csinálni. Leírtam amit a powerbuilderes videóban mondtak. De nem értem, amikor már rajtam a rúd, akkor nem látom, hogy mekkora a terpesz. És mi az, hogy hasból veszek levegőt? Otthon edzek, így nem nagyon tudja megmutatni senki sem. Angolul nem tudok. Megakarok tanulni guggolni, de nem tudom, hogy kell. Írjátok le, hogy kell guggolni, az se baj, hogy ha teljese az alapoktól kezditek. Remélem sok hasznos válasz jön a kérdésre. Előre köszönöm. 14/F



2016. szept. 18. 15:05
 1/1 Andi80018 ***** válasza:
30%

Úristen. Hogy lehet az, hogy a mai világban nem tudsz angolul, legalább alap szinten 14 évesen.

Ha nem tudod kivitelezni a video-k alapján, akkor mi sem tudunk segíteni. Most menjen el vagy hat ember hozzátok, vagy mi a franc? :-) Talán fáradj el egy edzőterembe, ott van tükör is, látod, mit csinálsz, illetve, létezik olyan személy, akit edzőnek hívnak, lehet igénybe kéne venni.

A segged azért még ki tudod törölni? Még sok hasznos válasz...

2016. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!