Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért eresedek, amikor tömegelek?

Miért eresedek, amikor tömegelek?

Figyelt kérdés
Tömegelek, nem nagyon nézem a súlyom, szerintem eleget viszek be, jönnek a kilók, erősödök. Régen nem voltam ennyire zsíros, de alig látszottak az ereim. Most zsírosabb vagyok, mint régen, de nagyon jól látszanak az erek és mindig látok újakat. Még vékonyt is. Mitől lehet, miért eresedek, amikor nő a tzs-m?

2016. szept. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
igy van ez kezdésnél, velem is igy volt
2016. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy általános tévhit,hogy ha eres vagy, eresedsz, akkor feltétlen alacsony is a tzs-d. Hát nem.
2016. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerek srácot aki bőven 18-20% testzsír körül van és akkora ér áll ki a bicójából meg alkarból :) Van aki alapból eres nagyon és van aki szárazon sem.
2016. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Genetika, meg az erek ugye minél többet edzesz, gyarapodsz úgy erődödnek, jönnek létre újak.
2016. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!