Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ch forras?

Melyik a legjobb ch forras?

Figyelt kérdés

Barna kenyer, teljes kiorlesu, rizs, barna rizs, zab, esetleg gyumolcsok?


Sorrendbe allitanatok, hogy ha tisztan akartok tomegelni es a penz nem szamít, akk mellyek a legjobbak sorrendben?

Koszi


2016. szept. 20. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem barna kenyér, hanem teljes kiőrlésű kenyér. Nem mindegy, a barna csak malátával színezett fehér kenyér.


Illetve a zabpehely is jó ha teljes kiőrlésű. A Kölln márkájút ajánlom.


És hozzátenném még a krumplit.

2016. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát... a ch arra való hogy a maradék kalóriaszükségletedet pótold. szerintem a leghasznosabbak a gyümölcsök mert azok tartalmazzák a legtöbb ásványi anyagot és vitamint, továbbá mindenféle allergén mentesek, se szója se laktóz se glutén nincs benne, sőt, a legfinomabbak.


sokan ch ellenesek, sokan a magas ch-val párositanak sok betegséget és álladó fáradságot, de erről mindenki mást mond.


szerintem a legcélszerübb rizsből zabból gyümölcsökből bevinni, ezek alapvetően gluténmentesek, de most a sem mindegy, hogy az egészség a kérdés vagy a fejlődés, mert izmosodás szempontjából szerintem teljesen mindegy. ezzel a témával az a baj, hogy nagyon sok elmélet van, mindenki másban hisz.

2016. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én pl. nagyon nehezen tűröm ch nélkül, volt hogy próbáltam csak zsírosan kevés ch-val és majd meghaltam.
2016. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sorrendben a rizs a zab és a gyümölcsök,mert nincsen bennük glutén.
2016. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi a baj a gluténnal?
2016. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb ch forrás az édesburgonya. Igaz nem egy olcsó étel, de nagyon jó.
2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

KAJAK AZT KIHAGYTAM


imádom

2016. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is az édesburgonyára és a zabra szavazok, mint legjobb ch forrás.
2016. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A fejlodes a fontos. Az edesburgonya valoban ilyen jo lenne? Zabbal az a bajom h nem tudom finoman elkesziteni.. A teljeskiorlesu kenyer viszont bejon nagyon, de ha szerintetek edesburgonya jobb akk nekem az is jo
2016. szept. 20. 23:54
 10/18 A kérdező kommentje:
Erdekes h a rizst senki se irta... Pedig "regen" meg a csirke rizs volt az alap kondis kaja :D
2016. szept. 20. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!