Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék oldalirányban...

Hogyan tudnék oldalirányban izmosodni? Tudnátok mondani ilyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
16f vagyok és elég sovány. Nemrég elkezdtem itthon "gyúrni", és már vannak látható jelei, de még mindig nagyon sovány vagyok. Mi kéne ahhoz hogy oldalirányban nőjek meg? (Az evés nem segít, sokat eszek, mégsem hízok)

2016. szept. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszel eleget
2016. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vékony csontozattal sose leszel széles, az izmoknak vannak tapadási pontjai és meg vannak határozva, hogy milyen irányba tudnak nőni, nem létezik olyan gyakorlat amivel módosítani tudod ezt, úgy nő ahogy tud nőni
2016. szept. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha az evés nem segit menj orvoshoz, de sokkal nagyobb rá az esély, hogy csak azt hiszed eleget eszel, közbe meg nekem az a reggelim amit te 1 nap alatt eszel:)

de ha valóban elég lenne a bevitt mennyiség, akkor orvos

2016. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na jó, azért annyira nem veszélyes a helyzet, szerintem nem vagy orvosi eset. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy az otthoni edzésed nem elég. A kaja nagyon fontos része a fejlődésednek, tehát azt ne mondd, hogy "nem segít". Figyeld meg, akár csak pár napig is, hogy mennyi fehérjét és szénhidrátot viszel be. Ott van pl. a kaloriabazis.hu, ott nyomon tudod követni. Ha a fehérje nem éri el testsúlykilogrammonként az 1,5-2 grammot (tehát ha mondjuk 60 kg vagy, akkor 90-120 grammot), a szénhidrát pedig 4 g / testsúlykilogrammot, akkor nem fogsz fejlődni. Hiába "eszel sokat".

Miket csinálsz otthon, milyen gyakran? Ahhoz, hogy szélesebbnek nézz ki, nagyban segít a hátizom (pl. húzódzkodás, evezések).

2016. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!