Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi lehet a testzsir? 2. Rész

Mennyi lehet a testzsir? 2. Rész

Figyelt kérdés

Múltkor mondtátok hogy mutassak más pozt is mert nem látszik a has, meg a láb. Hát a láb még sajna le van maradva, de mindegy, vállalom :D


[link]



2016. szept. 24. 12:04
 61/105 anonim ***** válasza:
Bár most látom egy másik kérdésnél már írtad, hogy a szüleid finanszírozzák a kajádat is.
2016. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok. Mi a gond vele?
2016. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
:DD semmi. Mondjuk én 18 évesen se a szüleimen élőskőlödtem, hanem suli mellett melóztam de lénygetelen. Tényleg én vagyok a hülye, hogy leállok vitatkozni egy 98as születésű kis szarossal. Hagyjuk inkább tényleg. Komolyan ilyenkor nem érzed nevetségesnek, hogy jössz ezzel ah élőbe mi lenne dumáddal mikor egy kiskölyök vagy? Melesleg ha 200kg szinizom lennél és agyonvernél attól még nem lenne igazad. Az a gond, hogy a korosztályod alapból agyhalott, tisztelet a nagyon kevés kivételnek.
2016. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
0%

Jól élünk, nem vagyunk rászorulva arra, hogy pár ezer forintért tróger munkát végezzek.

Az a 18 éves kölyök meg kitépné a gerincedet.

2016. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
Jolvan;)
2016. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az erőszak nem tesz nagyobbá és igazabbá, sőt. Amúgy meg nem értem Monty miért kéne formát mutasson, nem attól tudja megmondani valaki a másikról hogy izmos-e mert ő is az. Sok testépítő guru nem néz ki sehogy, sőt van egy idős hölgy is akit jó gurunak tartanak. De nem azért mert jól néz ki.
2016. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ja azt már látom előre, hogy valaki béírja, hogy én is azt írtam tengerésznek, hogy akkor mutasson jobbat amivel alátámasztja a szardobálásat. Csakhogy ő azzal tudta volna igazolni az állítását szerint Herold formája semmi két év testépítés után.
2016. szept. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
Stílusról van szó.
2016. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
Csak vágod, volt egy alaptéma és azért mert te a stíluson hisztériázol full elterelődött a téma megint személyeskedő gerinckitépősdibe én ezt már unom. És most amíg nem kezdődött el ez a szardobálás egy bunkó szavam nem volt. A tengerész gyereknem tetszik a stílusa? Vagy hogy van ez
2016. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
57%
Mutasd meg magad monty.Ha már mindenkit fikázol,lássuk,te mit értél el
2016. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!