Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből finanszírozzátok a...

Miből finanszírozzátok a testépítő életmódotokat?

Figyelt kérdés
Ugyebár az edzésekhez kell konditerembe járni amiért ugye fizetni kell. Aztán a rengeteg étel, rizs (teljes kiőrlésű), csirkrmell, mindenféle húsok stb. Aztán a vitaminok, táplálék kiegészítők, sportitalok stb. Ezeket összeadva azért ekég sokba kerül a kondis életmód. Ti miből finanszírozzátok?

2016. szept. 24. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Melobol 60 ezer havonta nagyon maxium
2016. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Cortez70 ***** válasza:
84%
Munkáért kapott bérből.
2016. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az rendben hogy a dolgozó emberek miből fizetik de pl

az egyetemisták vagy fiatalabbak?

2016. szept. 24. 15:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Vitamin nincs (2000ft/ho lenne) kajat meg napi 1000bol kihozom (ha akarnam kevesebbol is ki tudnam) tapkieg nem szukseges. Otthon edzek (kezi sulyzot hasznaltan vettem) kondi nyilvan jobb lenne de igy is le lehet edzeni mindent. Amig nem testepito etrendem volt akk is koltottek ennyit etelre szuleim. De ennyit diakmunkaval is siman ossze szedek. Kb havi 30
2016. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Szüleim finanszírozzák.
2016. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Szülők, mert még egyetemista vagyok.
2016. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
a fizetésemből meg a mama néha be segít ! de még mindig olcsóbb a tiszta kaja mint a szemét
2016. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Normálisan enni mindig kell, testépítés mellett se drágább, ha az ember nem akarja, hogy az legyen... Edzeni otthon is lehet, ha annyira nagyon nincs pénz.

Nem itt kezdődik a drága hobbi, az biztos... Persze el lehet verni rá akármennyit, ez mindenre igaz, de nem kell, hobbi szinten legalábbis.


Rizs :D Filléres cucc, ne hülyéskedj már. Nem kell mindenféle hús, kevesen használnak vadlazacot és bélszínt és szarvast, ha nincs rá pénzük... A csirkemellnél is van olcsóbb.

2016. szept. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 18 éves lehet azért pontoztak le mert mondjuk diákmunkával te is beszállhatnál ha komolyan veszed a dolgot. Amúgy én is egyetemista vagyok de a pénz eddig nálam ilyen kifogás hogy miért nem járok edzeni. Pedig szeretnék.
2016. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hopp a másik profilomból vagyok belépve :D (az előző kommentet én írtam, a kérdező vagyok).
2016. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!