Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből finanszírozzátok a...

Miből finanszírozzátok a testépítő életmódotokat?

Figyelt kérdés
Ugyebár az edzésekhez kell konditerembe járni amiért ugye fizetni kell. Aztán a rengeteg étel, rizs (teljes kiőrlésű), csirkrmell, mindenféle húsok stb. Aztán a vitaminok, táplálék kiegészítők, sportitalok stb. Ezeket összeadva azért ekég sokba kerül a kondis életmód. Ti miből finanszírozzátok?

2016. szept. 24. 14:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagyunk rászorulva arra, hogy pár ezer forintért tróger munkát végezzek.
2016. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Off= a diakmunka nem egyenlo a mekivel.

Ha viszont nem ertesz semmihez, nyilvan csak betanitott munkat tudnak radbizni, es nem a space ship one vezerleset :)

2016. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Sajnállak ha neked a diákmunka tróger munka. Így viszont élősködsz a szüleiden.
2016. szept. 24. 19:20
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Mifelénk az nem élősködés.
2016. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%
*ha eltartsuk a gyerekünket, aki még tanul.
2016. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hol? Amúgy igen a szülők eltartsák :) a gyereket aki tanul persze, az meg elvárja hogy pénzeljék az ügyes-bajos hobbijait mikor ő maga is tudná.
2016. szept. 24. 19:29
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Inkább "élősködök" most a szüleimen és tanulok az egyetem végéig és később havi 500-at keresek, minthogy most ne legyen időm tanulni és havi 100-at keressek életem végéig.
2016. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem büfészakra járok, ezért hamar találtam diákmunkát és abból fizetem az egyetem mellett. Középiskolásként meg nyilván a szüleim fizették, természetesen nem komoly szinten, de hát a kaját ne én vegyem már 16 évesen.


Egyébként a múltkor kiszámoltam, 865 forintból ki lehet hozni egy 100% tiszta étrendet, max 1000ft/nap a fehérjével együtt.

Ennyit egyébként is simán elkajálsz.


Ha meg ott tart valaki anyagilag, hogy vagy normális étkezik vagy éhezni fog, akkor neki még nem hobbi kell, hanem tanulás/jobb munkahely.

2016. szept. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 aikiboxer ***** válasza:

Először is komolyan lepontozol kérdező hasznos és őszinte válaszokat?! (?!) Elég nagy görénység bocs.


Most már akkor én is hozzászólok, lepontozhatsz. Pénzbe kerül a normális étrend, de egyből vond ki belőle a szemét kaja árát amelyet nem eszel meg. Kóla, cukorkák, csokik, sütik stb.


Más sporttal összevetve meg a testépítés nem egy kiemelkedően drága sport, vannak sokkal drágábbak (lovaglás, vitorlázás stb.).


A gyerekem egyetemista és én fizetem az egész életét. Az iPhone-ját, a telefonszámláját, a sportjait, a ruháit. Csaj ráadásul és vásárolgat ruhákat elég rendesen... A könyvei sem két fillér.


Ja és képzeld dolgozik egyetem mellett. És nálam az van, hogy ami pénzt keres, az az övé. Nem kell vele elszámolnia, nem veszem számításba, és emiatt nem kap tőlem kevesebbet.


Egyszóval, a szülő dolga, hogy felnevelje a gyerekeit, nem tudom ezen mit csodálkozol. És mélységesen egyetértek azzal, aki azt írta, hogy inkább eltartatja magát a szüleivel most és keres majd havi 500-at, mint hogy nem és keres majd havi 100-at. A gyerek dolga, hogy tanuljon.


Amúgy van még gyerek otthon, összesen 5. Mielőtt azt mondanád, hogy egy gyerekkel könnyű. Egy gyerekkel se könnyű, öttel meg... Na de ez az én problémám. A gyerek legyen gyerek. :)


Jó edzést!

2016. szept. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz.
2016. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!